SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Top filmy a seriály, ktoré si môžete vychutnať so 6 mesiacmi HBO zadarmo od SWAN-u

Kto by nechcel niečo zadarmo? SWAN teraz rozdáva darček všetkým novým zákazníkom, ktorý si k digitálnej televízii vezmú aj rýchly optický internet v rámci Balíkov DUO M, DUO L alebo Duo XL

Všetkým dáme trojicu filmových staníc HBO 1, HBO 2 a HBO 3 úplne zadarmo až na šesť mesiacov! Službu si však musíte objednať do 29. februára 2020.

Swan Internet

Balík Duo M môžete mať už za 19,99 eur mesačne, čo sa naozaj oplatí. Vyrieši totiž váš dopyt po vyše 50 obľúbených televíznych kanálov a zároveň zabezpečí stabilný a rýchly internet pre domácu Wi-Fi, smart televíziu, alebo všetky počítače, smartfóny a tablety v rodine. 

HBO je už roky domovom všetkých filmových fanúšikov. Nie vždy však boli na Slovensku dostupné hneď tri jeho stanice. 

Captain America

Vďaka nim môžete priamo vo svojej obývačke sledovať hollywoodske trhákov, ktoré sú na HBO dostupné už veľmi krátko po ich premiére v kinách. Aktuálne je v programe napríklad Captain Marvel, Muži v čiernom: Globálna hrozba alebo Aquaman.

Ray Donovan

V ponuke ale nechýbajú ani seriály z vlastnej dielne. V minulosti ťahali hlavne Hry o tróny, teraz je to posledná séria Ray Donovan, drámy Nový pápež alebo komixovky Batwoman

Na svoje si ale prídu aj fanúšikovia talk show, HBO je totiž domovom už legendárneho Johna Olivera


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií