SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

TO.doma - rýchly internet do vašej obývačky teraz získate na 2 mesiace zadarmo!

Stabilné a rýchle internetové pripojenie môže slúžiť na prácu aj zábavu. SWAN vám ponúka riešenie, ktoré je bezpečné, využíva moderné technológie a poskytuje dostatočne vysoké rýchlosti na sledovanie videí, filmov alebo seriálov vo vysokom rozlíšení.

Internet na doma má byť jednoduchý na inštaláciu, nevyžadovať údržbu či opätovné aktivovanie na konci mesiaca a svojim používateľom zabezpečiť neobmedzený objem dát. LTE internet TO.doma toto všetko spĺňa!

LTE Internet TO.doma ceny

LTE technológie sa netreba báť. SWAN ju využíva preto, aby mohol pripojenie zabezpečiť aj zákazníkom v miestach, kde nie je dostupná optika alebo vysokorýchlostná telefónna linka. TO.doma je teda určené do miest aj na vidiek, kde boli až doteraz obyvatelia odkázaní len na neznámych poskytovateľov nestabilných Wi-Fi sietí.

Inštalácia je však veľmi jednoduchá. Zriaďovací poplatok sme vďaka nej stlačili na symbolické 1 euro. Anténu na vašej streche si ani nevšimnete a v obývačke bude všetko ukončené klasickým Wi-Fi routerom, na ktorý pripojíte akýkoľvek mobil, tablet alebo počítač.

Ak bola doteraz hlavnou výhodou TO.doma nízka cena, teraz to platí dvojnásobne. Pri objednávke cez E-shop a 24-mesačnej viazanosti nebudete za prvé dva mesiace platiť vôbec nič!

Internet na doma

Obávať sa netreba ani rýchlostí. Vyšší balík TO.doma L ponúka pripojenie s tempom sťahovania dát až do 70 Mbit/s a môže konkurovať práve spomínanej optike.

Zabezpečené je to vďaka využitiu licencovaného pásma s frekvenciou 3,7 GHz, ktoré patrí výlučne SWAN-u. To znamená úplnú elimináciu rušenia a garanciu kvality počas celej doby viazanosti.

TO.doma môžete mať aj v oblasti, kde nie je dostupná bežná 4G / LTE sieť slovenských mobilných operátorov. Rýchlym LTE internetom od SWAN-u aktuálne pokrývame viac než 350 miest a obcí na Slovnesku. Nie je nič jednoduchšie než si overiť, či je dostupný aj u vás.

Nezabúdajte, že ponuka TO.doma na 2 mesiace zadarmo platí len pri objednaní cez E-shop. Viac informácií vám ale poskytne aj naše zákaznícke centrum na tel. čísle 0650 123 456.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií