SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

TO.doma: Rýchly internet aj tam, kde nie je optika

Na Slovensku má podľa Eurostatu prístup k internetu až 81 % domácností. Samotné pripojenie na zápis do týchto štatistík stačí, no až jeho kvalita, rýchlosť a cena sú faktory, ktoré budete pri každodennom surfovaní vnímať najviac.

Internet sa za posledných pár rokov výrazne zmenil a do našich počítačov z neho sťahujeme oveľa viac dát. Pridajte si k tomu sledovanie filmov na Netflixe, Full HD či dokonca 4K videá z YouTube namiesto televízie a pár moderných online hier, ktoré hrajú vaše deti - priemerné pripojenie z roku 2010 razom postačí maximálne tak na kontrolu e-mailov.

Priemerná rýchlosť internetu

Ani mimo veľkých miest nie je nič stratené

Obyvatelia veľkých miest majú prístup k rýchlemu internetu jednoduchý. Vo väčšine z nich je totiž dostupný optický internet, ktorý okrem dát zvládne pohodlne preniesť aj signál niekoľkých desiatok televíznych staníc a ďalších služieb.

Čoraz viac ľudí sa však sťahuje na vidiek, alebo do novovybudovaných štvrtí. Na celom Slovensku tak raketovým tempom pribúdajú ulice lemované novými rodinnými domami, no bez telefónnej linky, či iného pripojenia k internetu.

Rýchlo tak riešia rovnaký problém, ako obyvatelia stoviek menších obcí, ktorí už dobre vedia, že ponuka internetu v ich lokalite je mimoriadne slabá.

Máme pre vás rýchly LTE internet TO.doma

Prečo však riskovať a skúšať neznáme ponuky lokálnych poskytovateľov s nízkymi rýchlosťami a vysokou cenou? SWAN si pre vás pripravil atraktívne balíky TO.doma, ktoré môžete mať aj úplne bez viazanosti, už od 9,99 EUR mesačne a s rýchlosťami sťahovania / odoslania až 70/5 Mbit/s.

SWAN TO.doma

Všetky tri balíky tak ponúknu dostatočnú rýchlosť podľa vašich potrieb a o objem dát, ktoré vaša rodina prenesie, sa vôbec nemusíte starať.

TO.doma je internet, ktorý sa šíri vzduchom. Nie je závislý od žiadneho optického alebo DSL pripojenia vo vašej lokalite a je dostupný vo viac než 300 mestách a obciach na celom Slovensku. LTE internet TO.doma využíva licencované pásmo s frekvenciou 3,7 GHz, v ktorom nehrozí rušenie a pokles kvality signálu v ďalšom období.

10 vecí, ktoré potrebujete vedieť o LTE internete TO.doma

Inštalácia je aj preto veľmi jednoduchá, podmienkou je len priama viditeľnosť na vysielač a umiestnenie malej prijímacej antény na strechu alebo fasádu. K nej sa už pripojí Wi-Fi router, ktorý bude šíriť internetové pripojenie po celej vašej domácnosti.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií