SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Tieto funkcie Googlu nepoznáte, no mali by ste

Najväčší svetový vyhľadávač ponúka svojim používateľom množstvo zábavných funkcií, aby si udržal prvenstvo. Ukážeme vám tie najlepšie.

Dotknite sa hviezd
So službou Google sky môžete pozorovať satelitné zábery vesmíru do obrovskej vzdialenosti. Planéty,  súhvezdia, hmloviny, galaxie – čo vám len zíde na um, to si môžete pozrieť. Náš svet sa bude zrazu zdať malicherný a zanedbateľný. Kliknite sem.

Vyhľadajte výraz v knižnici sveta
Google prečítal všetky knihy sveta od roku 1800 až po 2008 a vy v nich teraz môžete listovať. Aspoň čiastočne. Vďaka funkcii Ngrams  môžete vyhľadať ľubovoľný výraz vo vybranom jazyku a graf vám ukáže, ako sa v knihách objavoval v priebehu času.
 

Prejdite sa v nekonečnej galérii
Už nemusíte spraviť ani krok, aby ste videli najväčšie osobnosti, výtvarné diela či udalosti histórie. Dejepis ožíva vďaka službe Google Arts & Culture. V galérii Googlu nájdete všetky obrazy, ktoré pre ľudstvo niečo znamenali. Každá významná osobnosť či udalosť tu má svoju fotku a informácie. Nádherné virtuálne prehliadky vás prenesú priamo na tie najkrajšie miesta. Všetko nájdete tu.

Nezmeškajte olympiádu
V rámci služby Google trends (https://www.google.com/trends/) si teraz môžete pozrieť všetky hlavné udalosti a informácie o Letných olympijských hrách v Riu.
Najčastejšie vyhľadávania, rekordy a udalosti roztriedené podľa dní na jednom mieste. Nádhera!

Naozaj nezmeškajte olympiádu
Pre ľudí, ktorí sa radi osobne zapájajú do aktuálneho diania pripravil Google aj skvelé Ovocné hry s olympijskou témou. Nájdete ich vo svojej aplikácii Google na Androide a iOS. Ak ste doteraz aplikáciu nepoužívali, stopercentne začnite. Stiahnuť si ju môžete tu.

 

Keď ste si všetky služby prelúskali, môžete zhasnúť svetlo a ísť domov, pretože je už pravdepodobne polnoc. Tie tri hviezdičky na Ovocných hrách môžete zvládnuť aj zajtra.

CTA IMAGE
Vyskúšajte náš vysokorýchlostný
neobmedzený internet
za skvelé ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií