SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Tieto aplikácie jednoducho musíte mať na lyžovačke

Smartfón alebo tablet máte so sebou za každých okolností. Pred odchodom na lyžovačku by ste si ich preto mali vyzbrojiť správnymi aplikáciami.

iSki Slovakia

Príprava na zimnú zábavu nemohla získať lepšieho partnera! V tejto aplikácii nájdete podrobné informácie o slovenských lyžiarskych strediskách a verte nám, že na mape objavíte aj také, o ktorých ste doteraz nepočuli.

Aplikácia ponúka naozaj kompletný servis - plnohodnotná predpoveď počasia aj na niekoľko dní dopredu, výška snehovej prikrývky, zábery kamier, rozpis otvorených lanoviek a priamy preklik do navigácie.

Ak vám pred cestou na rodinnú lyžovačku ešte niečo chýba, je to len termoska čaju.

Aplikáciu si stiahnete na Android  alebo iOS .

On the Snow

Slovensko je nádherná krajina, ale po nejakom čase zjazdíte všetky obľúbené svahy a začne vás to ťahať do zahraničia. Karpaty? Alpy? Himaláje? Informácie o ľubovoľnom lyžiarskom stredisku sveta nájdete práve v tejto aplikácii.

V ponuke informácií je táto aplikácia veľmi podobná iSki Slovakia, ibaže vo svetovom merítku.

Aplikáciu si stiahnete na Android alebo iOS .

SnowSafe

Pred zábavou je prvoradá bezpečnosť. Na lyžovačku aj z nej sa musíte dostať bez problémov, k čomu vám dobre poslúžia správy o nehodách a napríklad aplikácia Waze (https://www.waze.com/sk).

Nebezpečenstvu sa však musíte vyhýbať rovnako na svahu a pokiaľ idete do vyššie položených oblastí, kde boli aj v tohtoročnom počasí vysoké zrážky, hrozí vám spadnutie lavíny. O možnom riziku sa dozviete v aplikácii SnowSafe. 

Spolu so stupňom ohrozenia aplikácia vyznačuje oblasti, ktorým by ste sa mali radšej vyhnúť. Mapu si poriadne preštudujte, aby ste zbytočne neriskovali.

Aplikáciu si stiahnete na Android alebo iOS .

Trace Snow

Svah ste si vybrali a nebezpečenstvo nehrozí, takže zbalíte rodinu aj termosku s čajom a vyrazíte. Na vrchole svahu si posledný raz obzriete nádheru, ktorú dokázala príroda vytvoriť a zapnete si Trace Snow.

Celosvetovo uznávaná pomôcka pre lyžiarov aj snowboardistov, ktorí si chcú svoju jazdu presne zmerať. Dĺžku trasy a rýchlosť zostupu vypočítava na základe GPS polohy, takže si nezabudnite zapnúť jej sledovanie v nastaveniach telefónu.

Záznamy si môžete spätne prezerať a porovnávať svoj rekord. Držíme palce!

Aplikáciu si stiahnete na Android  alebo iOS .

Riders

Keď ste skúsení lyžiari a snowboardisti, ani rýchla jazda vás už nemusí baviť. Príde ten čas, keď si budete chcieť skúsiť nejaký pekný skok alebo trik a zažiť adrenalínovú jazdu. Vtedy oceníte aplikáciu Riders.

Okrem lyží a snowboardov si môžete v lete skúšať aj bicykel či surf. Všetko, na čom sa dá jazdiť, dokážete s touto aplikáciou doslova ovládnuť.

Ku každému triku dostanete vysvetlenie, nahrávky ostatných používateľov aplikácie a možnosť nahrať svoj vlastný pokus. Celá komunita Riders je takto zároveň aj malá sociálna sieť.

Aplikáciu si stiahnete na Android alebo iOS .

 

A nezabudnite si stiahnuť SWAN MULTIMEDIA  aby ste si cestu skrátili pozeraním obľúbených seriálov.

Stiahnete si ju na Android, iOS aj WindowsPhone.

Prajeme príjemnú zábavu :)


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií