SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Tento víkend vás čakajú kultové komédie, stará dobrá klasika aj dokumentárne seriály

Na piatok večer sme vybrali nestarnúce hity s hviezdnym obsadením, bláznivé komédie na sobotu a v nedeľu poslednú klasickú bondovku s Sheanom Connerym a premiérové dokumentárne seriály. To všetko si môžete pozrieť v digitálnej televízii SWAN MULTIMEDIA, ktorá ponúka spolu až 111 kanálov a 9 programových balíkov už od 7,99 EUR mesačne. Prajeme ničím nerušenú víkendovú televíznu zábavu aj s našim 7 dňovým TV archívom, v ktorom nájdete spolu až 35 televíznych kanálov.

 

Piatok, 19. februára 2016

Piatkový televízny večer sa ponesie v znamení nestarnúcich filmov s hviezdnym obsadením, ktoré ani po rokoch nestratili nič na svojej kvalite. Začneme katastrofickým thrillerom Sklenené peklo (1979), v ktorom sa v hlavných úlohách predstavia Steve McQueen a Paul Newman. Požiar v mrakodrape uväzní skupinu ľudí na najvyššom poschodí. Podarí sa ich zachrániť? Tento strhujúci film so skvelým hereckým obsadením, ktorý získal až 3 sošky Oscarov, si môžete pozrieť na TV Dajto, v piatok večer od 20:15 hod. alebo v repríze o 02:10 ráno z piatka na sobotu.

Večer na Dajto pokračuje o 23:45 hod. ďalším skvelým filmom Útek z Alcatrazu (1979) s Clintom Eastwoodom v úlohe bankového lupiča plánujúceho útek z väzenia, z ktorého ešte nikto nikdy neušiel.

Ak dávate prednosť romantike pred akciou, tak si prepnite na televíziu Doma, kde nájdete ľúbostný príbeh vo filme Madisonské mosty (1995), v hlavných úlohách s Clintom Eastwoodom a Meryl Streepovou, ktorá bola za rolu matky Francescy nominovaná na Ocara. Film začína v piatok o 23:10 hod. na TV Doma alebo v repríze v nedeľu o 16:55 hod.

 

Sobota, 20. februára 2016

Doobeda na programe TV Markíza si nenechajte ujsť tretie pokračovanie populárnej rodinnej komédie Pozri kto to hovorí 3. Rodičia James a Molie (John Travolta a Kirstie Alley) tentokrát riešia dilemu, ktoré šteniatko pre svoje odrastené deti Mickeyho a Julie zaobstarať. Film si môžete pozrieť na TV Markíza v sobotu o 10:55 hod.

V sobotu podvečer začína na Jojke vydarený druhý diel skvelej paródie s Charliem Sheenom Horúce strely 2. Tentokrát má americký vojnový hrdina Topper Harley vyslobodiť skupinu unesených Američanov na Blízkom východe, pričom zažije nejedny horúce chvíle, keď na svojej výprave narazí aj na bývalú milenku Ramadu. Americká komédia z roku 1993 paroduje filmy ako: Rambo, Ponorka, Terminátor, Hviezdne vojny, Total Recall, Základný inštinkt a mnohé ďalšie a poskytuje 90 minút výbornej zábavy. Film si môžete pozrieť v sobotu o 16:40 hod. na TV Joj alebo v repríze v nedeľu o 20:30 hod. na Joj Plus.

Dobrých komédií nikdy nie je dosť a preto do tretice prinášame tip na skvelú bláznivú paródiu Drakuloviny, v hlavnej úlohe s nenapodobiteľným Lesliem Nielsenom, ktorý ako legendárny Gróf Drakula odcestuje do Británie na opustený zámok, kde pri svojich avantúrach s mladými šľachtičnami, musí čeliť dôvtipnému doktorovi Van Helsingovi (Mel Brooks), ktorý rafinovane odhalí jeho identitu. Komédiu vysielajú v sobotu večer o 18:30 hod. na HBO Comedy.

Kto by nemal rád agenta jej Veličenstva s číslom 007? Bondovku, do ktorej sa ako James Bond poslednýkrát oficiálne vrátil šarmantný Sean Connery, si môžete pozrieť na programe Českej televízie v sobotu večer o 20:00 hod. vo filme Diamanty sú večné.

 

Nedeľa, 21. februára 2016

V nedeľu ráno si môžete pozrieť posledné dobrodružstvo ságy o Harrym Potterovi, v ktorom mladý čarodejník Harry a jeho priatelia podstúpia rozhodujúci súboj s Lordom Voldemortom a jeho smrťožrútmi. Film Harry Potter a Dary smrti 2 ide v nedeľu o 10:20 hod. na TV Markíza.

Posledný diel filmovej trilógie Pán prsteňov: Návrat kráľa začína v nedeľu o 16:00 hod. na TV Dajto. Nadchádza čas rozhodujúcej bitky o prežitie Stredozeme. Putovanie jednotlivých členov Spoločenstva prsteňa sa dostáva do poslednej a rozhodujúcej fázy. Čarodejník Gandalf, elf Legolas a trpaslík Gimli sa ponáhľajú s dedičom trónu Aragornom na pomoc krajine Gondor, ktorá odoláva obrovskému Sauronovmu vojsku. Hobiti Frodo a Sam sa snažia dostať do Mordoru, kde musia v ohni Hory osudu zničiť magický Prsteň moci. Jedine tak bude sila mocného pána temnôt Saurona zlomená.

V prime time Českej televízie si v nedeľu o 20:00 hod. uvidíte televíznu premiéru filmovej koprodukcie Všiváci, v ktorej sa objaví množstvo skvelých českých a slovenských hercov ako sú: J. Langmajer, O. Vetchý, J. Mádl, T. Voříšková, K. Hádek, I. Janžurová, A. Kerestešová a ďalší. Film rozpráva o vzťahu dvoch bratov, ktorých cesty sa kdesi v mladosti rozišli a v zrelom veku sa k sebe približujú a nakoniec aj pretnú. A pretože obaja svoje problémy riešia až za hranicu možného, vzniká priestor pre komédiu aj drámu.

Kanál National Geographic pripravil na nedeľný večer premiéru dvojice zaujímavých dokumentárnych seriálov. Seriál Mozok v akcii začína o 22:00 hod. V aktuálnej časti s názvom Mozog prežije, sa dozviete nečakané informácie o tom, ako pracuje ľudský mozog a ako fungujú naše emócie. Program National Geographic pokračuje seriálom, v ktorom sa naučíte ako prežiť v extrémnych podmienkach. Seriál Umenie prežiť: Riedky vzduch začína o 23:00 hod.

Kanál National Geographic je súčasťou digitálnej televízie L, ktorú si môžete zakúpiť za 14,99 € mesačne a obsahuje viac ako 80 TV kanálov. Využiť môžete aj dokumentárny balík digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA za 2,99 EUR mesačne.

Prajeme vám príjemný filmový víkend.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií