SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Televízne obrazovky v júli ovládne Tour de France aj so Saganom

Športoví fanúšikovia ešte stále žijú Majstrovstvami sveta vo futbale, no v júli na nich čaká ďalší mesiac trvajúci sviatok. Tentokrát navyše aj so slovenskou účasťou. Na úzke cestičky francúzskeho vidieka, ulice historických miest i kľukaté stúpania totiž vyrazí 176 cyklistov pelotónu Tour de France.

Slováci budú určite fandiť najmä Petrovi Saganovi, ktorý opäť zabojuje o zelený dres lídra bodovacej súťaže a čo najviac etapových triumfov. O celkovom víťazovi sa však bude rozhodovať až v alpských a pyrenejských stúpaniach či dvoch časovkách.

Tour štartuje už 7. júla a záverečný špurt v Paríži bude na programe v nedeľu 29. júla po tradičnej dávke 21 náročných etáp.

Tour de France

Jednej z najsledovanejších športových udalostí na svete sa samozrejme budú dôkladne venovať aj u nás dostupné televízie.

Slovenský divák bude mať najbližšie k prenosom na RTVS. Dvojka vždy popoludní odvysiela naživo najzaujímavejšie časti etáp a samozrejme ich dojazdy do cieľa. Cyklistov môžeme vo finiši očakávať pravidelne po 16-tej hodine, samozrejme v závislosti na dĺžke a náročnosti konkrétnej etapy.

Eurosport už pravidelne ponúka kompletné etapy od prvého šliapnutia do pedálov. Náročný fanúšik tak môže pred obrazovkou stráviť aj niekoľko hodín a nenechať si ujsť žiadny zo zaujímavých momentov.

Obe stanice sú v ponuke digitálnej televízie SWAN-u. Jednotka a Dvojka RTVS už v tom základnom balíku od 7,99 eur mesačne, Eurosport potom nájdete v druhom najlacnejšom s označením M a vyšších.

SWAN digitálna TV

Alternatíva pre zaneprázdnených

Že vám poobedné finiše etáp nevyhovujú, no o to najlepšie z tohtoročnej Tour de France aj tak nechcete prísť? Riešením môže byť šikovná aplikácia SWAN GO. Tá vám umožní sledovať preteky aj na obrazovke mobilu s operačným systémom Android alebo iOS. Dostupný je dokonca aj TV archív, vďaka ktorému si etapu pozriete kedy chcete vy.

Podobné riešenie má aj Eurosport, v podobe aplikácie Eurosport Player.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií