SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWANFORMER prináša futbalové zážitky so Spartak.tv

Fanúšikom a priaznivcom futbalového klubu Spartak Trnava umožníme sledovať aktuálne dianie a klubové informácie na televíznom kanáli Spartak.tv. Obľúbený športový program môžete sledovať už v základnom balíku, dokonca aj v HD kvalite!

Spartak.tv už v základnom balíku

Futbalový klub Spartak Trnava pripravil pre svojich skalných fanúšikov zaslúženú klubovú televíziu. Spartak.tv spustil vysielanie vo februári a od 20. marca môžete kanál sledovať už v základnom balíku digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA

.

Bohatý program aj v skúšobnej verzii

Televízia „bílych andelov“ v súčasnosti vysiela v dvoch denných blokoch – dopoludnia od 8:00 do 12:00 a večer od 17:00 do 21:00 hod. "Ide o takzvanú štvorhodinovú slučku, v ktorej diváci nájdu to najpodstatnejšie, čo sa momentálne deje v Spartaku," uvádza PR a event manažér klubu Marek Ondrejka.

Na obrazovkách je už teraz pre divákov Spartaku pripravený bohatý program, od zápasov Spartakovcov v zimnej príprave, mládežníckych zápasov, cez rôzne besedy typu Tréner odpovedá, či Legendy spomínajú, až po informácie o výstavbe nového futbalového štadiónu a mnoho ďalších zaujímavých príspevkov.  S riadnou programovou štruktúrou začne televízia po dostavbe City Arény, kde bude mať Spartak.tv aj svoje zázemie a vysielacie štúdio.

Všetkým priaznivcom Spartak.tv želáme príjemné sledovanie nového športového kanálu!

Ešte viac futbalových zážitkov praje SWAN.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií