SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWANFORMER odporúča telku pre chlapa - Dajto HD!

Do našej ponuky od dnes pribudne ďalší kanál v najvyššom HD rozlíšení. V poradí ôsmou HD televíziou v základnej ponuke SWAN MULTIMEDIA bude televízia pre chlapa – Dajto.

 

Bohatý program v HD kvalite

Televízny kanál Dajto má vo svojej ponuke kvalifikačné zápasy futbalistov, olympijský hokej i množstvo akčných filmov a seriálov. Aj preto dostal prívlastok „telka pre chlapa!“ Dajto HD sa nachádza už v základnej ponuke digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA.

HD kvalita ponúka obraz zložený z približne 2 miliónov pixelov, čo je štyrikrát viac ako pri bežnom vysielaní. Rozdiel je doslova šokujúci, diváci uvidia detaily, ktoré pri bežnom vysielaní nemajú šancu zaregistrovať. Výraz tváre futbalistov, či puk na obrazovke nebude viac veľkou neznámou. Na veľkej obrazovke a pri rýchlom pripojení vynikne kvalita obrazu ešte viac.

Ešte viac zábavy praje SWAN

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií