SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWANFORMER ODPORÚČA ...

Víkend je pred nami a SWANFORMER opäť pripravil prehľad najzaujímavejších filmov, ktoré si môžeš pozrieť na digitálnej i káblovej televízii SWAN MULTIMEDIA. 

 

Akčný piatok s Markízou

V piatok TV Markíza vysiela akčný film Dnes zomrieš! Steven Segal sa v ňom zmocní úlohy Harlana Banksa, ktorého úlohou bude doručiť 20 miliónov dolárov do Las Vegas. Pri vyzdvihnutí peňazí však jeho komplic zastrelí ochranku a donúti Harlana utiecť z banky. Nasleduje akčná naháňačka, pobyt vo väzení, vydieranie, únik a pomsta..

 

 

Sci-fi sobota s TV JOJ

V americkom sci-fi trilleri Som číslo štyri je mladý muž John Smith (Alex Pettyfer) na úteku pred svojim nepriateľom. Usídli sa i v Ohiu, kde sa stane svedkom nečakaných a prevratných udalostí... navyše stretne aj svoju životnú lásku.

 

 

Nedeľná chvíľka „histórie“ s History Channel

Dokumentárny televízny kanál zameraný aj na históriu má v ponuke niekoľko skvelých tipov na nedeľné popoludnie.  Pre milovníkov áut sú tu Dannyho auťáky, ak ťa zaujíma život starovekého človeka, porzi si  Vetřelci dávnověku o 20:00.

 

Pohodový filmový víkend praje SWAN.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií