SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWAN znižuje ceny internetu a rozširuje základnú ponuku digitálnej TV o HD kanály

V rámci jesennej akcie sa znižuje cena najpopulárnejšieho optického internetu Klasik (20/1 Mbit/s) z pôvodnej ceny 15,15 € mesačne na 9,90 € mesačne počas celej doby viazanosti a so zriaďovacím poplatkom len 1 €.

Spoločnosť SWAN navyše zaradí do základnej programovej ponuky digitálnej televízie 2 nové HD kanály a to Markíza HD a ČT HD, čím sa rozšíri počet HD kanálov v základnom balíku na 5 (okrem spomínaných NOVA SPORT HD, FASHION TV HD a LUXE TV HD).  V základnom balíku sa po novom navyše nachádzajú aj 2 kanály pre dospelých – Hustler TV a Daring TV.

Okrem uvedených zmien v produktoch prináša SWAN svojim novým zákazníkom už od septembra aj nový model HD Set – Top – Boxu, vďaka ktorému je možné bezplatne využívať nové služby – prístup do internetu a „customizovanú“ aplikáciu Picasa pre digitálnu televíziu. V rámci digitálnej televízie MAX multimedia môžu zákazníci po novom využívať aj služby videopožičovne, kde majú prístup k viac ako 200 obľúbeným titulom priamo v pohodlí svojej obývačky a novinkou je tiež možnosť doobjednať si doplnkové prémiové programové balíky prostredníctvom menu televízie.

Služby MAX multimedia spustila spoločnosť SWAN 1. decembra 2007 s cieľom rozšíriť portfólio svojich služieb smerom k domácej klientele. V súčasnosti ponúka optický internet až do rýchlosti 80 Mbit/s a digitálnu televíziu s viac ako 100 kanálmi v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Pezinku, Malackách, Seredi, Novej Dubnici, Dubnici nad Váhom, Púchove a Komárne. Bližšie informácie k produktovej línii MAX multimedia nájdete na stránkach www.max.sk


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií