SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWAN s novými službami digitálnej televízie a novým, výkonnejším Set Top Boxom

Najdôležitejšou novinkou bude High Definition Set Top Box (HD STB), ktorý prinesie vyššiu rýchlosť nielen pri prechádzaní menu digitálnej televízie, ale zároveň aj pri prepínaní. Vďaka novému STB začne SWAN, a.s., bezplatne poskytovať aj dve nové služby – prístup do internetu a aplikáciu Picasa prispôsobenú pre digitálnu televíziu.

Prístup do internetu je veľmi jednoduchý: v rámci prehliadača sú preddefinované viaceré web stránky, napr. sme.sk, shmu.sk, hnonline.sk a ďalšie.

Obľúbená Picasa umožňuje prezeranie fotografií uložených a zdieľaných na webe priamo na televíznom prijímači.

V rámci digitálnej televízie MAX multimedia budú môcť zákazníci využívať aj služby videopožičovne, s ktorou získajú prístup k viac ako 200 obľúbeným titulom priamo v pohodlí svojej obývačky.

Novinkou tiež bude možnosť doobjednať si doplnkové balíky prostredníctvom televízie. Zákazník si jednoducho v Menu zvolí balík služieb, o ktorý má záujem a bude mu okamžite k dispozícii.

Uvedené služby dopĺňajú funkcie digitálnej televízie MAX multimedia, medzi ktoré patrí elektronický programový sprievodca, TV archív, zastavenie a pretočenie obrazu, TV mozaika, RSS správy, web kamery, teletext a i.

Služby MAX multimedia spustila spoločnosť SWAN 1. decembra 2007 s cieľom rozšíriť portfólio svojich služieb orientovaných na domácu klientelu. V súčasnosti ponúka optický internet až do rýchlosti 80 Mbit/s a digitálnu televíziu so 101 kanálmi v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Pezinku, Malackách, Seredi, Novej Dubnici, Dubnici nad Váhom, Púchove a Komárne. Bližšie informácie k produktovej línii MAX multimedia nájdete na stránkach www.max.sk

CTA IMAGE
Užite si zábavu s množstvom slovenských a zahraničných kanálov za super ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií