SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWAN prináša do Nitry špeciálnu ponuku – 100 megový internet a 40 TV kanálov za 8,90 euro

Prvých 555 bytových zákazníkov v Nitre môže od začiatku septembra využiť jedinečnú akciu so 100 megovým internetom a 40 kanálmi digitálnej televízie len za 8,90 euro mesačne. „Ide o špeciálny produkt z portfólia našej produktovej línie MAX multimedia s výnimočnou cenou, ktorý prinášame bytovým zákazníkom na sídliskách Chrenová, Klokočina a Párovce v rámci nášho päťročného pôsobenia v Nitre“, uviedol marketingový manažér SWANu Martin Holák.

Uvedený balík je zložený z neobmedzeného optického internetu 100/1 Mbit/s a zo 40 televíznych kanálov, z ktorých sú 3 v HD kvalite – Markíza HD, ČT HD a Nova Sport HD. Okrem nich uvedený balík obsahuje napr. 4 športové kanály, 3 hudobné, 2 detské, 2 spravodajské a samozrejme aj všetky celoslovenské kanály.

S výnimkou mesačného poplatku 8,90 euro a jednorázového zriaďovacieho poplatku 1 euro už zákazník neplatí nič naviac. „Tak ako v minulosti tak aj teraz sa SWAN drží zásady, že akciová suma platí na celú dobu viazanosti bez ďalších skrytých poplatkov, čiže zákazníci nemusia mať obavu, že by sa suma po určitom období navyšovala, ako to býva zvykom u iných operátorov“ doplnil Holák.

V rámci tejto ponuky dostanú zákazníci MAX multimedia k dispozícii nový High Definition Set Top Box (STB), ktorý prináša vyššiu rýchlosť nielen pri prechádzaní menu digitálnej televízie, ale zároveň aj pri prepínaní. Vďaka novému STB SWAN, a.s. začal bezplatne poskytovať aj viaceré nové služby, napr. prístup do internetu cez STB, alebo galéria fotografií Picasa pre digitálnu televíziu. Zákazníci môžu zároveň využívat aj služby videopožičovne, kde maju prístup k viac ako 200 obľúbeným titulom priamo v pohodlí svojej obývačky. Uvedené služby dopĺňajú ďalšie funkcie digitálnej televízie MAX multimedia, medzi ktoré patrí Elektronický programový sprievodca, TV archív, zastavenie a pretočenie obrazu, TV Mozaika, RSS správy, Web kamery a Teletext.

Služby MAX multimedia spustila spoločnosť SWAN 1. decembra 2007 s cieľom rozšíriť portfólio svojich služieb smerom k domácej klientele. V súčasnosti ponúka optický internet až do rýchlosti 100 Mbit/s a digitálnu televíziu s viac ako 100 kanálmi v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Pezinku, Malackách, Seredi, Novej Dubnici, Dubnici nad Váhom, Púchove a Komárne. Bližšie informácie k produktovej línii MAX multimedia nájdete na stránkach www.max.sk


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií