SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWAN predlžuje akciu na optický internet 20/1 Mbit/s za 9,90 € mesačne

Telekomunikačný operátor SWAN predlžuje svoju akciu na neobmedzený optický internet KLASIK s rýchlosťou 20/1, resp. 10/10 Mbit/s za mesačný poplatok 9,90 € do konca septembra. Ide o špeciálnu, akciovú cenu jedného z produktov určených domácnostiam, ktoré SWAN predáva pod názvom MAX multimedia.

Aké výhody ponúka tento produkt oproti službám konkurenčných poskytovateľov? Cenovo konkuruje produktom s podobnými parametrami, avšak internet nie je viazaný pravidlami FUP. Zriaďovací poplatok je, v prípade viazanosti na dva roky, iba 1 €. Zákazník nie je ďalej spoplatňovaný žiadnymi ďalšími poplatkami, cena 9,90 € mesačne a 1 € za zriadenie je pri dvojročnej viazanosti konečná.

Mesačný poplatok 9,90 € platí pre nových zákazníkov, ale aj tých, ktorí už využívajú niektorú zo služieb MAX multimedia, a to bez viazanosti. Ďalšou podmienkou platnosti ceny je uzatvorenie zmluvy s viazanosťou na 12, resp. 24 mesiacov. Štandardná cena tohto produktu je 15,15 € mesačne. Platnosť akciovej ceny SWAN predĺžil, objednávať je možné do 31. decembra 2012.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií