SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWAN podporuje počítačové kurzy pre seniorov. Najbližší bude už v marci

Spoločnosť SWAN si uvedomuje, že počítače sa stali neoddeliteľnou súčasťou nášho života. Zároveň vieme aj to, že nie každý si z modernou technikou potykal už pri prvom stretnutí.

SWAN počítačové kurzy pre seniorov

SWAN preto podporuje počítačové a internetové kurzy pre seniorov organizované Radou seniorov Bratislavy. Trojdňové školenie sa koná vždy v poobedňajších hodinách od 14.00 do 17.00 hod v priestoroch Základnej školy Pri kríži 11 v Bratislave.

Starším ľudom sa môžu počítače zísť pri komunikácii cez e-maily alebo videohovory so svojimi blízkymi, pri vyhľadávaní informácií alebo bezpečnom spravovaní svojich financií cez internetbanking. Kurzy sú pre seniorov dostupné bezplatne.

Marec 2017:

1. kurz pre začiatočníkov (21. až 23 marca od 14.00 do 17.00 hod.)

Máj 2017:

2. kurz pre pokročilejších (23. až 25. mája od 14.00 do 17.00 hod.)

Jún 2017:

3.. kurz pre pokročilejších s nadstavbou v podobe kurzu práce s digitálnou fotografiou (6. až 7. júna od 14.00 do 17.00 hod.)

 

Ďalšie kurzy sú naplánované na jeseň tohto roka, pravdepodobne v mesiacoch október a november. Záujemcovia o kurzy môžu kontaktovať Radu seniorov e-mailom na radaseniorov@gmail.com alebo telefonicky v pondelok až stredu od 10.00 do 12.00 hod na telefónnom čísle 02 / 69 20 25 50.

SWAN IT školenia pre seniorov

CTA IMAGE

Bezdrôtový internet pre domácnosti a firmy.

Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií