SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWAN podporil prvý ročník SPU FESTu

Myšlienka vytvoriť tradíciu koncertov pre študentov pri príležitosti otvorenia akademického roka vznikla minulý rok, keď sa  SPU FEST stal súčasťou osláv 60. výročia vzniku Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre.

 

Program festivalu

Oficiálne prvý ročník SPU FESTu sa uskutoční 25. septembra 2013 od 14:00 hod. na autocvičisku v Nitre. Na festivale vystúpia rôzni interpreti i skupiny, ako napríklad Para, Bijouterrier, Známe tváre, Vklude, Massriot, Borra, Odpi si z koláča, Fresh out of the bus, DJ Romi & DJ Adam, Alone a mnohí ďalší. Účastníkov čakajú zaujímavé ceny v tombole i rôzne atrakcie.

 

Zabav sa so SWANFORMERom a vyhraj najrýchlejší internet

SWAN je hrdým partnerom SPU FESTu. Účastníci sa budú môcť odfotiť s kamošmi aj so SWANFORMERom vo funny boxe a taktiež vyhrať v tombole SWAN net na 2 roky zadarmo!  Vstup na festival je voľný.

Ešte viac zábavy praje SWANFORMER!

SWAN na SPU Feste


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií