SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWAN MULTIMEDIA prináša nové kanály v ponuke digitálnej TV

Vo vynovenom balíku Filmbox nájdete 9 úplne nových TV kanálov a spolu môžete sledovať až 11 rôznych TV staníc.

 

Viac zábavy s balíkom FilmBox od SWAN MULTIMEDIA

Chceli sme pre vás pripraviť balík, v ktorom nájdete všetko, čo  by vás mohlo zaujímať: filmové trháky, dokumentárne filmy, šport na svetovej úrovni, zábavu pre celú rodinu aj niečo špeciálne pre dospelých. Preto vám teraz predstavujeme úplne nový balík FilmBox nabitý najlepšími kanálmi:

 

FilmBox, FilmBox PLUS, FilmBox EXTRA, FilmBox HD, FilmBox Family, DocuBox HD, FightBox HD, EroX HD, EroXXX HD, FashionBox HD, TuneBox HD.

 

Vyskúšajte si najlepšiu zábavu zadarmo

Počas víkendu 7. až 9. marca môžete balík Filmbox sledovať zadarmo. Od apríla si balík budete môcť pohodlne objednať za 6,99 € cez menu vašej digitálnej TV. Využite príležitosť a preskúmajte cez víkend ochutnávku všetkých 11 TV kanálov a určite si nenechajte ujsť naše dva tipy:

 

  • Exkluzívna show Bojová noc II. na FightBox HD v sobotu 8. marca o 20:00

8 súbojov tej najvyššej kvality v kategóriách MMA a K-1. V akcii sa predstaví viacero bojovníkov z absolútnej poľskej špičky. Medzi nimi aj viacnásobný šampión v K-1 a majster sveta v Muay Thai, Pawel Jedrzejczyk; olympijský medailista Damian Janikowski a mnoho ďalších.

 

  • Životopisný film o Coco Chanel sledujte na FilmBox Plus v nedeľu 9. marca o 19:10

Príbeh modernej ženy, ktorá navždy zmenila svet módy a svet žien. Audrey Tautou vo hviezdnej role módnej ikony, ktorá prežila život v chudobe aj sláve oslepujúcich svetiel Paríža.

 

 

Ešte viac zábavy vám cez víkend želá SWAN!


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií