SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

SWAN je partnerom SLOVAK PRESS PHOTO

Jedna fotografia povie niekedy viac ako tisíce slov. Veď si len predstavte, aké nudné by boli noviny bez fotografií, ako smutne by vyzerali weby bez obrázkov. Čítal by ich vôbec niekto? Prácu fotožurnalistov aj tento rok ocenia organizátori súťaže SLOVAK PRESS PHOTO, ktorú podporila aj spoločnosť SWAN.  

 

Špičková slovenská fotografia

Súťaž a následná výstava vznikla minulý rok s cieľom pozdvihnúť úroveň slovenskej fotografie a motivovať jej tvorcov  k špičkovým výkonom. Projekt sa zameriava na najzávažnejšie spoločenské udalosti, ktoré hýbali slovenskou realitou počas uplynulého roka.  

Joe Klamar: Boxing Las Vegas

 

800 fotografií od 139 autorov s podporou SWANu

Do  súťaže sa zapojilo 139 autorov. Medzinárodná porota vybrala najlepšie snímky z  takmer 800 fotografií v ôsmich kategóriách. Ceny v kategórii Životné prostredie odovzdá výkonný riaditeľ SWANu, Stanislav Verešvársky. „Som hrdý na to, že ako slovenská firma bez zahraničnej účasti dlhodobo podporujeme našu kultúru a umelcov. Zvlášť ma teší, že podporou SLOVAK PRESS PHOTO pomáhame aj mladým talentovaným fotografom, ktorí zatiaľ profesionálne uplatnenie v médiách nenašli,“ hovorí Verešvársky.

Lukáš Smiešny: SKATE

 

Príďte sa pozrieť aj Vy

Slávnostné vyhlasovanie výsledkov sa uskutoční 23. 10. 2013 v priestoroch Zrkadlovej siene Primaciálneho paláca v Bratislave za prítomnosti televíznych kamier. Fotografie budú následne sprístupnené aj pre verejnosť na výstave v Starej radnici Múzea mesta Bratislavy až do 27. 11. 2013. 

Martin Purtz: Horehronské ráno


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií