SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Majsterka sveta vo vodnom slalome Jana Dukátová jazdí so SWANom

Pozrite sa, ako vyzerá príprava našej reprezentantky vo vodnom slalome Janky Dukátovej na divokej vode. Tréningové video nájdete aj na YouTube profile SWAN MULTIMEDIA.

Janka Dukátová je úspešná slovenská vodná slalomárka. Medaily na divokej vode doma i v zahraničí zbiera už od svojich jedenástich rokov. Je dvojnásobnou Majsterkou sveta, Majsterkou Európy, štvornásobnou víťazkou Svetového pohára, trojnásobnou Majsterkou Európy do 23 rokov a taktiež Akademickou Majsterkou sveta.

Naša kajakárka naposledy zbierala medaily v júni, v slovinskom Tacene, keď vyhrala druhú zastávku Svetového pohára vo vodnom slalome.

Tešíme sa, že môžeme podporovať mimoriadne úspešnú športovkyňu a budeme jej aj naďalej držať palce, aby sa umiestnila na popredných priečkach!


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií