SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Stará tržnica v novom šate so SWANom

Ako sa to celé začalo...

Už je tomu viac ako rok, odkedy Aliancia Stará Tržnica predložila bratislavskému magistrátu projekt revitalizácie Starej tržnice. Cieľom bolo, aby sa tieto charizmatické priestory opäť stali stretávacím bodom kultúry v meste, a to pre všetky vekové skupiny. V minulosti Stará tržnica slúžila výlučne ako miesto pre organizáciu trhov. Nová tradícia síce nadviazala na tú pôvodnú, avšak z tržnice sa stal aj multifunkčný priestor pre mestské a kultúrne podujatia.

Nová Stará tržnica

Stará tržnica kráča s dobou a návštevníci či už trhov, koncertov, konferencií alebo iných kultúrnych podujatí môžu v čase strávenom v priestoroch tržnice okrem iného využívať aj služby wi-fi pripojenia. Priestory pripája telekomunikačný operátor SWAN, ktorý tak napomáha napredovaniu a modernizácii tejto myšlienky.

V blízkej budúcnosti sa v Starej tržnici pripravuje aj škola varenia, vďaka ktorej jedlá uvarené najmä z lokálnych surovín vnesú do priestorov nové chute a vône. Návštevníci si už onedlho budú môcť oddýchnuť v bistre s dobrým jedlom a nápojmi, kde budú zamestnaní ľudia bez domova.

Stará tržnica v novom šate tak za niekoľko mesiacov vrátila do priestorov život, ponúkla radosť zo stretávania sa a nadväzovania nových priateľstiev v centre Bratislavy. Stáva sa tak srdcom kultúry v srdci nášho hlavného mesta.

 

Váš SWAN


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií