SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Šport zostáva na TV kanáloch v ponuke SWANu. Pribúda ale aj na internete

Športoví fanúšikovia sa majú na čo tešiť. Pomaly sa končí zima a to znamená návrat futbalu, tenisu, motoršportu či inej podobnej zábavy na TV obrazovky

Ak ste zákazníkmi SWANu a okrem rýchleho optického internetu využívate aj našu ponuku televízneho vysielania, budete na najbližšie mesiace pripravení. Už viete, čo a kde hľadať?

Formula 1 na Sport 1 a Sport 2

Fanúšikovia rýchlych kolies určite vedia, že domovom F1-tky je už pár rokov dvojica športových staníc Sport 1 a Sport 2. So slovenským alebo českým komentárom tu nájdete naživo všetky tréningy, kvalifikácie a preteky naplánované pre túto sezónu. 

Vďaka rošádam v štartovom poli alebo návratu legendárneho Fernanda Alonsa môže byť ešte divokejšia, ako tá posledná. Pre skutočných nadšencov tu máme aj malý tip.

Na Slovensku je už oficiálne dostupná F1 TV PRO. Vďaka rýchlemu internetu od SWANu tak budete môcť namiesto televízie sledovať preteky online cez internet. Aj zo záznamu a s výberom vlastných kamier priamo na monopostoch. Prvé preteky sú na pláne 28. marca 2021.

Fernando Alonso

Petra Vlhová, zjazdové lyžovanie, olympiáda a hokej RTVS

Až do marca ešte beží svetový pohár v alpskom lyžovaní, kde Slováci určite fandia najmä Petre Vlhovej. Najdôležitejšie preteky vysiela celú zimu RTVS, takže si ich môžete naladiť v TV alebo cez internet. 

Petra navyše stále vedie v rebríčku pre slalom aj v celkovom hodnotení, má teda veľkú šancu na ďalší malý, alebo dokonca veľký Krištáľový glóbus. Držíme palce!

Tento rok by sa mali uskutočniť aj kvôli koronavírusu odložené Letné olympijské hry v Tokiu s celou plejádou slovenských športovcov útočiacich na medaily. Aj ich domovom bude verejnoprávna televízia. Dúfame, že na olympiáde zaboduje aj tvár SWANu a slovenský bežecký zázrak, Ján Volko. Držíme palce, Janko!

K Jednotke, Dvojke a Trojke RTVS by dokonca pri príležitosti Olympijády mal pribudnúť aj samostatný športový okruh. Čakáme teda na 23. júla 2021.

Olympiáda v Tokiu

RTVS bude treba mať naladenú aj od 21. mája do 6. júna 2021. Po roku sa totiž opäť budú konať Majstrovstvá sveta v hokeji, kde Slováci zabodujú… aspoň o postup do štvrťfinále. 

Stále však ide o zrejme najsledovanejší športový sviatok u nás, takže je dobré vedieť, kde priame prenosy nájdete. 

MS v hokeji 2021

Kde hľadať ďalšie športy a najobľúbenejšie ligové stretnutia?

Samozrejme v televíziách, ktoré sú v ponuke SWAN-u. Alebo znova, cez Internet a kľudne aj zo záznamu

Sezóna amerického futbalu a NFL síce už skončila 55. finále Super Bowlu, ale stále naplno beží základná časť hokejovej NHL, kde fandíme aj našim a následne budeme čakať na strhujúce playoff. 

NHL hľadajte na stanici Nova Sport 1. Podobne ako v prípade NFL alebo v prípade bojových športov UFC si však môžete zaplatiť aj za sledovanie zápasov cez internet

Je to však treba? K digitálnej TV od SWANu totiž môžete mať aj vynovenú aplikáciu SWAN GO, vďaka ktorej sledujete TV vysielanie priamo na svojom mobile alebo počítači

SWAN GO

V ponuke SWAN GO je stále napríklad aj Eurosport, ktorý vypadol z ponuky iných poskytovateľov TV a satelitných služieb u nás. 

A kto fandí cyklistike alebo Petrovi Saganovi vie, že tu nájdete napríklad Giro, Tour, Vueltu a všetky ďalšie preteky svetovej World Tour, Eurosport je tiež domovom pre tenis z okruhu WTA a ATP.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií