SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Špeciálna vianočná ponuka od SWANu

Pre všetkých nových zákazníkov sme pripravili špeciálnu vianočnú akciu – 2 mesiace služieb ZADARMO! Navyše môžete vyhrať jeden z 33 iPadov mini. Táto ponuka platí len do konca roka 2014.

 

ROZBAĽTE TO SO SWANom! 

Ak sa rozhodujete pre nového poskytovateľa internetu, televízie či pevnej linky, určite sa pozrite aj našu ponuku!  V portfóliu služieb SWAN MULTIMEDIA ponúkame zákazníkom vysokorýchlostný optický internet, samostatnú digitálnu aj káblovú TV, pevnú telefónnu linku alebo kombináciu týchto troch služieb v zvýhodnených balíkoch.

V súčasnosti všetkým novým zákazníkom, ktorí uzavrú do 31. 12. 2014 zmluvu s viazanosťou na 24 mesiacov, dáme tieto služby na prvé 2 mesiace zadarmo! Akcia sa týka nielen samostatného internetu ( okrem DSL ) alebo televízie, ale aj akýchkoľvek balíkov, ktoré sa nachádzajú v ponuke SWAN MULTIMEDIA. Navyše, každý zákazník sa môže zapojiť aj do súťaže o iPad mini – stačí vyplniť jednoduchú návratku s kontaktnými údajmi, ktorá je súčasťou letákov. Získať ju môžete aj na kontaktnom mieste (SWAN CENTRE) vo Vašom meste. 

 

ČO ZÍSKATE? SWANFORMERA.

Základné aj doplnkové služby SWAN MULTIMEDIA symbolizuje postava SWANFORMERA. Ten reprezentuje ponuku internetového pripojenia, televízie aj pevnej telefónnej linky. Stručné informácie o základných produktoch a vybraných doplnkových funkciách sú znázornené v nasledovnej infografike:

 

U zákazníkov, ktorí využívajú služby SWAN MULTIMEDIA, sú najobľúbenejšie produkty  DUO a TRIO balíky, teda kombinácie všetkých služieb, ktoré poskytujeme. Samozrejme, za zvýhodnenú cenu.  

V ponuke máme širokú ponuku TV kanálov aj v HD kvalite, výhodné volania z pevnej linky, vysokorýchlostný internet bez obmedzení, či mobilnú aplikáciu na smartfóny a tablety. 

 

Ešte viac multimediálnej zábavy vám želá

telekomunikačný operátor SWAN


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií