SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Smart gadgety pre halloweensku atmosféru

S jeseňou prichádza aj čas tekvíc a halloweenskych párty. Poradíme vám, ako s pomocou techniky a parádnych gadgetov spravíte tú najlepšiu spomedzi všetkých vašich kamošov.

Základom všetkého je poriadna hudba – rozhodnúť sa však budete musieť pre jednu z dvoch možností.

Tou prvou bude poriadny reproduktor, ktorý ozvučí nielen celý byt, ale v prípade lepšieho počasia aj terasu či záhradu. Len si dávajte pozor, aby ste neporušovali nariadenia o nočnom kľude po 22. hodine, alebo zbytočne nehnevali susedov (ak ich nepozvete).

Rozhodnúť sa môžete pre akýkoľvek Bluetooth reproduktor, ale aj extrémne riešenie napríklad v podobe JBL Boombox 2. Len tá cena! Bude stáť ako lepšie vybavený smartfón. 

JBL

Dobrú prácu v interiéri zas odvedú reproduktory Sonos alebo HomePod mini. Ak ich máte doma viac, dajú sa prepojiť tak, aby v rôznych miestnostiach hrala rovnaká, presne synchronizovaná hudba. 

Hostia si tak skladby užijú, nech už budú konverzovať kdekoľvek. K tomu sa ideálne hodí parádna funkcia s názvom Group Session, ktorú ponúka streamovacia služba Spotify

Spotify na párty

Vašich kamošov môžete vďaka nej pozvať k tvorbe playlistov a výberu piesní, ktoré budú nasledovať. Postačí im na to ich vlastný mobil.

Parádne svetlá a žiarovky

Na párty to musí svietiť, ideálne v halloweenskych farbách. Ako však získať tú správnu strašidelnú oranžovú?

Hľadajte RGB žiarovky, na ktorých cez mobilnú aplikáciu dokážete nastaviť prakticky akékoľvek svetlo. Najznámejšími výrobcami sú Philips a jeho produktová rada Hue, prípadne dizajnové dlaždice Nanoleaf.

Nanoleaf

RGB žiarovky však vyrábajú aj desiatky iných, oveľa lacnejších firiem, tak sa nebojte preklikať svoj obľúbený e-shop. 

Zásuvky na čokoľvek iné

Kľúčom k strašidelnej atmosfére je nepredvídateľnosť. Čo ak lampu, ventilátor alebo čokoľvek iné ovládajú duchovia? Alebo je to len šikovná smart zásuvka, ktorá dokáže do vašich spotrebičov púšťať elektrinu prakticky na povel – z párovacej aplikácie v smartfóne. 

SmartPlug

Premietačky a dymové clony

Najlepšie je, že všetky tieto gadgety vám po halloweenskej párty zostanú a určite pre nich nájdete využitie vo vašej inteligentnej domácnosti.

Podobné to môže byť s premietačkami, ktoré v prítmí a so správne zvoleným “strašidelným” zdrojom navodia tú správnu atmosféru a inokedy zas nahradia televízor aj s tou najväčšou uhlopriečkou pri sledovaní filmov alebo pri hraní počítačových hier.

Projektor do obývačky

Pikoškou z eshopu, ktorá je ale dobrá zrejme len na jeden halloweensky večer, je prístroj na výrobu dymovej clony

Presne taký, ako vídať v divadle alebo na profi koncertoch. Zrejme vás však prekvapí, že podobné výrobníky hmly či hazery stoja len pár desiatok eur. Nie je to teda nič nedostupné. 

Výrobník dymu

Všetky tieto smart gadgety spojazdníte s rýchlym internetom od SWANu, teraz v super akcii so zľavou 4 € mesačne. Dostanete ju, nech už sa rozhodnete pre ktorúkoľvek rýchlosť.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií