SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Najrýchlejší internet máme na Slovensku

Čo majú spoločné ovca, zámok, ježko, bača a slovenský internet? No predsa, že sa z nich stali hviezdy austrálskej reklamy! Včera sa v on-line svete začalo šíriť video, v ktorom Austrálčania vtipne porovnávajú ich poskytovateľa internetového pripojenia s tými našimi, slovenskými. Chlapík v reklame prezentuje Slovensko ako Slow-akiu, starobylú krajinu plnú oviec, zámkov, ježkov, bačov, ale tiež ako krajinu s oveľa rýchlejšou priemernou rýchlosťou internetu.

Takže najnovšie môžeme byť pyšní aj na naše megarýchle a lacné internetové pripojenie, pretože na naše ovce, zámky, ježkov i bačov, už dávno pyšní sme!

Svoju aktuálnu rýchlosť pripojenia si môžete otestovať TU.

Ak chcete aj vy fičať na super internete, prejdite k nám do SWANu! Sme vám k dispozícii 24 hodín denne na www.swan.sk alebo na 0650 123 456.

Rýchle a pohodové surfovanie vám želá
telekomunikačný operátor SWAN


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií