SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Sledujte HBO a HBO HD zadarmo celý víkend!

V súvislosti so zaradením nového seriálu Mamon na kanáli HBO bude všetkým našim zákazníkom digitálnej TV v termíne od 23.10. 6.00 – 26.10. 6.00 sprístupnený TV kanál HBO a HBO HD ZADARMO.

 

O čom je seriál Mamon?

Seriál Mamon je kriminálny thriller, ktorý reflektuje búrlivé politické a ekonomické zmeny 90.-tych rokov na príklade súčasnej rodiny, ktorej členovia, zástupcovia rôznych generácií, uctievajú pojmy dobro a zlo svojim vlastným spôsobom.

Hlavným hrdinom tohto seriálu je investigatívny novinár Peter Vlček, odhaľujúci podozrivú privatizáciu a tunelovanie štátneho podniku Central Energy, ktorého riaditeľom je jeho brat Daniel Vlček. Podozrenie a mediálny nátlak eskalujú Danielovu sebevraždu, ktorá ale naznačuje, že Daniel je skôr obeťou vyšších záujmov a záväzkov z minulosti.

 

Sledujte HBO a HBO HD ZADARMO

Od piatku, 23. 10. (6:00 hod), do pondelka, 26. 10. (6:00 hod), môžete sledovať seriál Mamon a ďalšie filmové a seriálové vychystávky na HBO a HBO zadarmo! Túto možnosť sme automaticky aktivovali všetkým zákazníkom, ktorí využívajú službu digitálna TV, oba TV kanály nájdete vo Vašom kanálovom rastri.

Chcete si aktivovať HBO balík?

Ak vás zaujme bohatý televízny program, ktorý HBO a HBO HD ponúkajú, máme pre vás špeciálne balíky:

  • Balík Domáce kino, v rámci ktorého si môžete rozšíriť ponuku TV kanálov o HBO, HBO HD, HBO 2, HBO Comedy, Cinemax a Cinemax 2. Cena tohto balíka je 11,99 € mesačne.
  • Balík HBO je taktiež v ponuke. Ten vám umožňuje sledovať filmové a seriálové vychytávky na HBO, HBO HD, HBO 2 a HBO Comedy, a to všetko len za 8,99 € mesačne!

Tieto balíky si môžete aktivovať v pohodlí vašej obývačky, priamo v MENU digitálnej TV (MENU-SLUŽBY-MOJ SWAN-MOJE SLUŽBY, zadáte PIN, preddefinovaný je 2897, vyberiete si balík a potvrdíte žltým tlačidlom) alebo prostredníctvom našej Zákazníckej starostlivosti na tel. čísle 0650 123 456, či priamo na predajných miestach - SWAN CENTRÁCH.

 

Dúfame, že si vychutnáte HBO víkend a prajeme vám ešte viac televíznej zábavy!

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií