SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Sledujte aj vy filmové a seriálové vychytávky so zľavou 20%

Práve teraz máte jedinečnú možnosť využiť zľavu 20 % na Balík HBO a Balík Domáce Kino. Aktivujte si jeden z týchto balíkov do 31. 5. 2016 na 12 mesiacov a vychutnajte si filmové a seriálové večery za skvelé ceny.

Balík HBO

Balík HBO obsahuje TV kanály HBO, HBO HD, HBO 2, HBO 2 HD, HBO 3, HBO 3 HD. Pôvodná cena je 8,99 € mesačne, zvýhodnená cena pri aktivácii na 12 mesiacov je 6,99 € mesačne.

Balík Domáce Kino

Balík Domáce Kino obsahuje TV kanály HBO, HBO HD, HBO 2, HBO 2 HD, HBO 3, HBO 3 HD, Cinemax, Cinemax HD, Cinemax 2, Cinemax 2 HD. Pôvodná cena je 11,99 €  mesačne, zvýhodnená cena pri aktivácii na 12 mesiacov je 9,49 € mesačne.

 

Ako si objednať zvýhodnené balíky?

Balík HBO a Domáce kino za zvýhodnenú cenu si môžete objednať telefonicky na čísle 0650 123 457, prostredníctvom kontaktného formulára na našej internetovej stránke www.swan.sk alebo osobne na ktoromkoľvek SWAN CENTRE.

 

Neváhajte a využite túto jedinečnú ponuku.

Želáme vám ešte viac filmových a seriálových chvíľ plných zábavy. :-)

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií