SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Sezóna darovania je tu! Darujte svojim blízkym internet od SWANu na mieru

Doma dnes strávime viac času, než kedykoľvek predtým. Z našich obývačiek sa stala domáca kancelária, školská trieda s virtuálnou hodinou aj centrum zábavy plné filmov, seriálov a hier. 

Na poháňanie všetkých notebookov, smart televízorov, konzol a tabletov je treba poriadne silný internet a najmä nadšenci športu či domácej tvorby ešte zďaleka nezanevreli ani na klasickú televíziu

Našťastie, SWAN má riešenie pre všetkých, či už bývate v centre mesta alebo na vidieku. Vianoce a dátovo náročné dni môžu byť skvelým časom na to, aby sme pomohli vám aj vašim blízkym. 

Rýchly (optický) internet od SWANu už od 9,99 eur mesačne

Najvyššie prenosové rýchlosti a stabilitu pripojenia už roky ponúka optický internet. Od nás až do vašej obývačky môže byť zavedený už od 9,99 eur mesačne

Inštalácia je rýchla a zabezpečia ju naši technici v priebehu pár desiatok minút. Súčasťou je aj Wi-Fi router, vďaka ktorému pripojíte všetky svoje zariadenia pohodlne a bez akýchkoľvek káblov. 

SWAN optický internet

V prípade, že by vám základný Internet S nestačil, sú v ponuke aj vyššie programy. Internet L pre naozaj náročných používateľov a domácnosť plnú online techniky ponúkne rýchlosť sťahovania až 100 Mbit/s.

Neobmedzený LTE internet tam, kde optika nie je  

Ľudia žijúci v menších mestách, satelitoch alebo na vidiekoch často riešia zásadný problém. Čo robiť v prípade, že na ich ulici žiadne optické káble nie sú?

Zabudnite na neznámych poskytovateľov internetu a nespoľahlivé obecné Wi-Fi siete. 

SWAN ponúka riešenie v podobe LTE internetu na doma, ktorý je dostupný takmer po celom Slovensku, vo väčších i menších obciach. Internet k vám totiž pôjde vzduchom, avšak prostredníctvom špeciálneho licencovaného pásma, v ktorom nehrozí žiadne rušenie inými službami.

Doma budete mať taktiež len bežne pôsobiaci Wi-Fi router, a na rozdiel od bežných LTE paušálov klasických mobilných operátorov sú všetky naše balíky LTE internetu neobmedzené

LTE internet SWAN

Ponuka LTE internetu začína už od 7,99 eur mesačne, pričom vyššie balíky sa svojou rýchlosťou vyrovajú aj spomínanej optike. Internet XL dostupný v niektorých lokalitách ponúka rýchlosti až 150/10 Mbit/s.

Klasická televízia v HD rozlíšení do vašej obývačky

YouTube alebo Netflix vám nestačí a nechcete zabudnúť na klasické televízne stanice? V tom prípade je tu pre vás SWAN Televízia určená priamo pre váš domov. 

Podľa zvoleného programu môžete mať viac než 40, alebo dokonca aj viac než 111 TV kanálov v slovenčine, češtine a iných jazykoch. Samozrejmosťou je aj ich dostupnosť v HD rozlíšení pre moderné veľkoplošné televízne prijímače. 

Digitálna TV

Digitálna TV S môže byť vaša už od 7,99 eur mesačne. V prípade, že máte záujem aj o internet, aj o digitálnu telku, dáva väčší zmysel siahnuť po balíkoch DUO, ktoré obe tieto služby kombinujú spolu so zaujímavou zľavou. 

Internet + TV SWAN

Ako nakupovať? Je služba dostupná aj u vás?

Či už sa rozhodnete pre optický internet, LTE internet na doma, SWAN Televízia alebo praktické balíky DUO, v prvom kroku je nevyhnutné overiť dostupnosť na vašej adrese, alebo adrese vašich blízkych, ak sa napríklad služby rozhodnete platiť deťom či starým rodičom. 

SWAN eshop

Až následne vám web ponúkne zoznam služieb, ktoré je u vás možné nainštalovať. Tento postup zaruči, že si napríklad v prípade nedostupnosti optického pripojenia budete môcť rovno vybrať vhodnú alternatívu v podobe LTE internetu.

Potom si vyberiete svoj preferovaný program, dĺžku viazanosti, doplnkové služby a vyplníte svoje kontaktné údaje, na základe ktorých vás kontaktujeme s ďalším postupom. 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií