SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Rok 2020 vo SWANe - toto všetko sme si pre vás pripravili

Rok 2020 ubehol ako voda. Je jasné, že nie každý naň bude spomínať s nadšením a vďaka všadeprítomným obmedzeniam by sme ho možno zo spomienok najradšej úplne vymazali.

Vo SWANe sme však napriek tomu pracovali naplno. Vylepšovali sme naše služby a pomáhali, kde sa len dá. Tu je malý súhrn toho, čo sa podarilo. 

Mysleli sme na deti a rodičov, keď museli zostať doma

Na jar aj Slovensko zasiahol prvý lockdown. Kto by si vtedy vedel predstaviť, že deti nebudú môcť ísť do škôl a na pleciach rodičov zostane zodpovednosť za základné vzdelávanie aj voľnočasový program počas dlhých týždňov?

Situáciu sme sa im snažili uľahčiť aspoň bezplatným rozšírením našej SWAN Televízie o niekoľko detských kanálov ako je JimJam, Cartoon Network či Nick Jr. aj pre základné balíčky. Získali tak pár minút času na vlastné povinnosti počas home office alebo štúdium so staršími školákmi. 

Celý svet potom trochu zaskočil zvýšený dopyt po rýchlom internete. Služby ako YouTube alebo Netflix dokonca dočasne znižovali kvalitu svojho videoobsahu, aby zabránili preťaženiu sietí v Európe. 

My sme naopak rozšírili ponuku najrýchlejšieho LTE Internetu o ďalšie obce na Slovensku. Ten pochopiteľne zostáva neobmedzený, takže aj dnes slúži na prácu, zábavu, aj prístup k online vyučovaniu. 

Pomáhali sme ale aj podnikateľom. Mnohým z nich sme pomohli s dodávkou špeciálnych termokamier, ktoré pri vstupe do kancelárií, obchodov a reštaurácií merajú zákazníkom a klientom ich telesnú teplotu. 

Nahrádzajú tak pracovníka s ručným teplomerom a pomáhajú zabezpečiť bezpečnejšie priestory pre nás všetkých. 

Termokamera koronavírus

Rozširovali sme aj pokrytie optickým internetom

Najrýchlejšie pripojenie firiem a domácností stále zabezpečuje optický internet. Ten sme počas roka dostali do ďaľšich oblastí Bratislavy, Trnavy, Košíc, či Nitry.

Zároveň sme však vďaka výmene a aktualizácii sieťových prvkov v už existujúcich lokalitách stovkám zákazníkov sprístupnili možnosť surfovať rýchlejšie. 

Na výber tak majú z balíčkov s dostupnými rýchlosťami 50/5 Mbit/s, 150/15 Mbit/s, 300/30 Mbit/s ale dokonca aj 1000/100 Mbit/s pre najnáročnejších filmových nadšencov a gamerov.

K internetu patrí digitálna televízia...

Dnes už môžete zabudnúť na satelit či inštaláciu klasickej antény. Televízia sa so všetkými slovenskými, českými, ale aj zahraničnými kanálmi v roku 2020 aj 2021 sleduje cez internet.

Swan televízia

Súčasťou je teraz rýchlejší prístup k archívu, ktorý dokonca ukazuje percentuálnu obľúbenosť relácie u ostatných divákov. Vďaka časovej osi sa ale môžete vrátiť aj na začiatok už sledovaného programu. To pre prípad, že si potrebujete odskočiť alebo chcete akčnú scénu vidieť ešte raz.  

Swan televízia archív

… dostupná aj cez mobil a aplikáciu SWAN GO

Prečo by ste však sledovanie televízie mali obmedzovať na sedenie v obývačke? V decembri sme vylepšili našu aplikáciu SWAN GO dostupnú pre smartfóny s Androidom a iOS. 

Úplne nové rozhranie je graficky prívetivejšie a rýchlejšie, čo oceníte napríklad pri prepínaní programov. 

K SWAN GO si môžete priplatiť 7-dňový archív či nahrávanie vami zvoleného obsahu s maximálnou dĺžkou 24 hodín. Základný programový balík začína na cene 7,99 eur mesačne. 

SWAN GO

Rozdávali sme počas celého roka, no najmä počas Vianoc. Až do 6. januára 2021 si aj s nižšími balíkmi môžete užívať až 30 televíznych staníc z tých drahších.  

K vianočnej nálade pomáhajú filmové kanály či stanice plné dokumentov ako AMC HD, Filmbox HD, Viasat History HD či Discovery Channel HD

V ponuke televízie od SWANu je stále aj Eurosport 1 či Eurosport 2, ktoré sa z portfólia konkurenčných operátorov tento rok vytratili. 

Nech je rok 2021 ešte lepší!

Dúfame, že vám internet a televízia od SWANu spríjemnili a zjednodušili v mnohom krušný rok 2020 a pevne veríme, že s nimi bude váš rok 2021 ešte lepší. 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií