SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Pripoj sa na internet od SWANu a vyhraj tablet!

Študenti v Košiciach pozor! Pripravili sme pre vás súťaž o tablet a iné zaujímavé ceny!

Komu je súťaž určená?

Pripravili sme súťaž pre všetkých študentov, ktorí sú v tomto školskom roku ubytovaní v Košiciach na Kysuckej 16, Pražskej 2, Hroncovej 3,5 a 7! Stačí splniť 3 jednoduché kroky:

  1. BYŤ ŠTUDENTOM – vek min. 15 rokov a platný preukaz študenta,
  2. STAŤ SA ZÁKAZNÍKOM – pripravený je špeciálny internet pre študentov s rýchlosťou 6 Mbit/s, len za 16,20 € mesačne, v prípade prenájmu WiFi routra za 19,80 € mesačne, internet je bez viazanosti,
  3. LAJKNÚŤ NÁS NA FACEBOOKU – výhodou facebook stránky SWAN MULTIMEDIA je, že prináša praktické návody, lifestylové informácie aj mnoho súťaží.

Každý, kto splní tieto 3 podmienky najneskôr do 31. 10. 2014, bude automaticky zaradený do súťaže o tablet a 3 USB kľúče. Výhercov oboznámime telefonicky alebo e-mailom do 10 pracovných dní od zlosovania.

Celé znenie štatútu súťaže nájdete TU.

Viac informácií

Ak sa chceš informovať viac o súťaži či špeciálnej ponuky internetu pre študentov, navštív naše SWAN CENTRUM na Letnej 42, zavolaj na 055/290 19 19 alebo nám napíš mail na kosice@swan.sk.

Ešte viac multimediálnej zábavy želá

SWAN, a.s.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií