SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Prijmite výzvu a príďte spolu s nami podporiť športom boj proti zákernej chorobe!

V stredu 31. mája 2017 sa stretnú v priateľskom súboji obyvatelia mestských častí Bratislava-Dúbravka a Karlova Ves pri príležitosti Svetového dňa výziev (World Challenge Day). Príjmite výzvu a podporte spolu s nami dobrú vec 15-minútovým pohybom v rámci kampane „Na kolesách proti rakovine“. Pre rodiny s deťmi máme pripravenú detskú SWAN zónu so skákacím hradom, kde vás radi privítame.

Charitatívnej akcie plnej zábavy sa môže zúčastniť úplne každý, bez rozdielu veku. Hlavnou úlohou každého účastníka je vydržať aspoň 15 minút športovať na najrôznejších kolieskových zariadeniach, či už na bicykli, kolobežke, trojkolke, odrážadle, skateboarde, korčuliach, s kočíkom, alebo vozíku pre hendikepovaných. Pre účastníkov sú pripravené aj rôzne sprievodné športové aktivity a súťaže. Slávnostné vyhodnotenie akcie sa očakáva o 20.00 hod., kedy sa zverejní počet aktívnych účastníkov a výnos zbierky.

Po celý deň bude prebiehať zbierka pre Nadáciu Výskum Rakoviny s predajom jej propagačných „maličkostí“: tričká, šiltovky, prívesky, náramky, odznaky. Výnos zbierky poslúži na zakúpenie zariadenia laminárny box pre sterilnú prácu pri analýze zmien v nádorových bunkách a experimentoch zameraných na najmodernejšie spôsoby liečby s využitím progresívnych prístupov z oblasti nanomedicíny. Cena jedného zariadenia je 12000 €.

PROGRAM World Challenge Day:

V Dúbravke:

Dopoludnia pohybové aktivity v školách, materských školách, v parku na Pekníkovej sa bude tancovať zumba a o 15.30 sa vydá kolesový sprievod z Bazovského ulice ku Domu kultúry na Saratovskej ulici. Tam bude od 16. hodiny Hlavný program s bohatým kultúrnym aj pohybovým programom: škola breaku, moderná gymnastika, tanec, vystúpi majster sveta v cyklotriale Ján Kočiš, kapely Salamander, Marián Greksa band, na záver Kali a Peter Pann. Pre deti bude pripravená STRIDER odrážadlová dráha a skákací hrad. Moderátorom bude Mravec.

V Karlovej Vsi:

O 8:30 hod. sa začnú sprievodné aktivity na školách, senior kluboch a inštitúciách na celom území mestskej časti, pridá sa aj zariadenie komunitnej rehabilitácie GAUDEAMUS.

Hlavný program bude na školskom námestí pri ZŠ Majerníkova 6 na Dlhých dieloch od 16. hodiny:
jazdy na všetkých možných kolesách, prezentácia bojového umenia Taekwondo. V kultúrnom programe vystúpi hudobné duo Ricco a Claudia, bubnová šou Campana batucada, Vojenská hudba ozbrojených síl, hudobná skupina Fruit me lite a aj tu sa predstaví  majster sveta v cyklotriale Ján Kočiš. Moderátorom podujatia bude Maroš Szalay.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií