SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Príďte s nami fandiť bežcom na ČSOB Bratislava Marathon 2017

SWAN je exkluzívnym komunikačným partnerom bratislavského maratónu, ktorý sa v uliciach hlavného mesta bude konať už tento víkend. V nedeľu, 2. apríla 2017 o 10.00 hod, odštartujú vopred registrovaní bežci pred nákupným centrom Eurovea.

Svoje sily si zmerajú na troch tratiach. K hlavnému maratónskemu behu na tradičných 42,195 km sa pridá polmaratón (21,098 km) a štafetový beh štvorčlenných družstiev na rovnakú vzdialenosť. Všetky súťaže začnú naraz, zo štartovacieho koridoru na Pribinovej a Olejkárskej ulici.

Pretekárom samozrejme môžete fandiť aj popri trati. Tá je natiahnutá v mestských častiach Staré Mesto, Nové Mesto, Ružinov a v petržalskom Sade Janka Kráľa. Pobežia sa na nej dve kolá. Čelo maratónu s medzinárodným obsadením teda na rovnakom mieste uvidíte dvakrát.

Pre divákov je pripravený bohatý sprievodný program vrátane detských behov a poznávacieho History Run-u po pamiatkach Bratislavy v sobotu, respektíve už aj v piatok.

Fandiť bežcom budete môcť aj pri televíznych obrazovkách, stačí, ak si v nedeľu, 2. apríla 2017 od 9.00 hod, zapnete stanicu JOJ PLUS. Zákazníci našej digitálnej televízie SWAN MULTIMEDIA ju nájdu už v základnom TV balíku i mobilnej TV aplikácii SWAN GO.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií