SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

PRENGO CUP so SWAN detskou zónou

Sobota, 27. 6. 2015, bude patriť všetkým priaznivcom športu a zábavy. V areáli Slávia Trnava počas Amatérskych majstrovstiev Slovenska v malom futbale mužov a žien budete môcť sledovať športové výkony 52 mužských a 4 ženských družstiev.

Rozpis zápasov

Zápasy v desiatich základných mužských skupinách sa hrajú od 8:30 do 13:30 hod. Následne od 14:00 bude prebiehať poobedné 16-finále. Turnaj pokračuje play off systémom až po zápas o prvé miesto. Ženská časť majstrovstiev bude prebiehať v rovnakom čase, ako mužská.

Rozdelenie do skupín si môžete pozrieť na stránke podujatia.

Program nielen pre deti

Od 10:00 do 15:00 hod bude pre všetky deti aj s rodičmi pripravená SWAN Detská zóna. Program je naozaj pestrý, počas dňa sa môžu deti vyblázniť na skákacom hrade so šmykľavkou, zasúťažiť si v drobných súťažiach, skúsiť „prekopnúť“ vynikajúceho brankára – SWANFORMERA. Pripravené sú aj tvorivé dielne pre najmenších a nebude chýbať ani cukrová vata či maľovanie na tvár. Program doplnia lukostrelecké lekcie a zábavná lukostreľba pre deti aj dospelých. Všetci ste vítaní!

Prajeme veľa športovej zábavy!

CTA IMAGE

Chcete od nás dostávať digitálne tipy a vedieť ako prví, čo máme nové?


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií