SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Predpovede na oscara 2016 sú vonku už dnes!

Vo februári sa každoročne oceňujú najlepšie filmy predošlého roka. Niekoľko skvelých kandidátov na nasledujúcu oscarovú slávnosť sme už videli, na ďalších sa ešte tešíme. Ktorí to zatiaľ sú?

Steve Jobs

Ashton Kutcher je skvelý. Ale všetci musíme uznať, že na veľkolepého Steva Jobsa je Michael Fassbender jednoducho lepší. Predstavte si ho ako mladého Magneta z posledných dielov X-Menov alebo ako Konzultanta či Promethea. Veľkolepé úlohy mu vždy sadli, no nie?

Michaelov herecký a Dannyho Boylea režisérsky výkon predznamenávajú oscara za najlepší film roka.

Johny Depp

Johny Depp - nepochybne úžasný herec, ktorý mal na Oscaroch zatiaľ iba smolu. Po nomináciách za kapitána Jacka Sparrowa, sira J.M. Barrieho a Sweeneyho Todda by si v roku 2016 mohol odniesť nielen nomináciu, ale aj ocenenie za herecký výkon vo filme Špinavá hra.

Nezabudnuteľný prínos mal aj ako Nožnicovoruký EdwardKlobúčnik v Alicinej krajine zázrakov, ale s režisérom Scottom Cooperom  si zahrá nezvyčajne temnú rolu Bostonského kriminálnika.

Brie Larson

Na cenu za najlepšiu herečku má našliapnuté aj Brie Larson za srdcervúcu postavu matky, ktorá vychovávala svoju dcérku v jednej izbe.

Svoje malé, aj veľké roly nám ukázala vo vynikajúcich filmoch 21 Jump Street, Kúzlo prítomného okamihuDočasný domov. Nezískala však ani jednu nomináciu na Oscara.

Za hlavnú úlohu vo filme Room by si mohla odniesť rovno sošku, čo poviete?

Alejandro González Iñárritu

Možno nevieme vysloviť jeho meno, ale prínos do kienamtografie poznáme veľmi dobre. Krutú tvár života dokázal vystihnúť vo filmoch ako Amores Perros či 21 Gramov. Za film Birdman získal dokonca troch oskarov.

Zlatá soška naňho možno čaká  aj za dobrodružný western Zmŕtvychvstanie s Tomom HardymLeom Di Capriom v hlavných úlohách.

Pôjdete sa na naše tipy pozrieť do kina alebo si ich radšej stiahnete megarýchlym internetom?

CTA IMAGE

Až 150 filmov, 50 000 webových stránok či
pol milióna e-mailov. Rýchly 4G internet
do mobilov, tabletov aj notebookov.

Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií