SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Pozerajte čo chcete a kedy chcete: Digitálna televízia MAX multimedia

Pozná minulosť, prítomnosť aj budúcnosť

Pohľad späť sprostredkuje prehľadný TV archív s uloženými reláciami vybraných staníc z posledných 7 dní. Funkcia Mozaika umožní naraz na obrazovke sledovať až 20 televíznych staníc a ich aktuálne vysielanie. A aby vám neuniklo nič podstatné, máte k dispozícii EPG - elektronického programového sprievodcu (EPG) s množstvom informácií o programoch na 7 dní vopred. 

Okrem toho umožňuje MAX multimedia zastaviť vysielaný program a dopozerať ho neskôr. Samozrejmosťou je tiež prístup do videopožičovne plnej kvalitných titulov priamo z pohodlia obývačky.

Pozrite si všetky možnosti televízie MAX multimedia na videu:

 

Nestačí vám týždeň? Tak si to pozrite aj o rok

Čo robiť, ak vám archív digitálnej televízie nestačí? Vyskúšajte novú službu Nahrávanie, ktorá umožňuje vytvárať si vlastné nahrávky z viac ako 80 TV staníc a ukladať ich na neobmedzene dlhý čas.

Služba Nahrávanie má oproti klasickému TV archívu výhodu v tom, že nahrané údaje po týždni nenahradia iné, novšie, ale vaše nahrávky si môžete pozrieť kedykoľvek počas aktívneho predplateného priestoru.

Dávajú váš obľúbený program a vy máte práve pracovné stretnutie alebo cvičíte vo fitku? Žiadny problém. Služba Nahrávanie umožňuje okrem nahrávania v reálnom čase aj plánovanie nahrávania a to až 7 dní vopred.

Televízia vždy so sebou

SWAN už niekoľko mesiacov ponúka v Apple Store aplikáciu MAX multimedia na sledovanie televízie v iPade a iPhone. Prostredníctvom internetového pripojenia tak môžete aj cez smartfóny a tablety sledovať vybraný program, prechádzať TV archívom a sledovať televízny program vašej obľúbenej stanice na najbližšie dni.

swan

„Digitálna televízia nie je viac doménou klasických televízorov. Stáva sa, rovnako ako my, mobilnejšou a stále viac sa orientuje na tablety, mobily a počítače,“ hovorí o nových trendoch produktový manažér SWANu Jozef Pipek. Upozorňuje tiež na schopnosť aplikácie uložiť rozpozeranú reláciu na iPade a v sledovaní pokračovať v pohodlí domova. Pokračujte presne tam, kde ste film prerušili

Stiahnite si aplikáciu zdarma  a na prvý mesiac za ňu neplatíte: https://itunes.apple.com/sk/app/max-multimedia-ii/id578593044?mt=8.

Všetko dôležité na jednom mieste

Digitálna televízia MAX multimedia prináša ešte omnoho viac. V komfortnom používateľskom prostredí získate prístup k svojim zdieľaným fotografiám na internete (v službách Picasa a Flickr), webkamerám zobrazujúcim dianie na cestách alebo lyžiarskych strediskách u nás i vo svete, informáciám o počasí či kurzovom lístku alebo aktuálnym správam vybraných portálov. Nemusíte viac vyťahovať zaprášené fotoalbumy a hľadať v novinách, čo je nové. Vaša televízia vám to teraz ukáže aj sama.

Keď v piatok večer zistíte, že by sa vám zišla funkcia Nahrávanie alebo že by ste si radi pozreli film na prémiových kanáloch, pre MAX multimedia to nie je žiaden problém. Doplnkové funkcie si jednoducho objednáte a aktivujete v menu digitálnej televízie priamo z pohodlia domova. Navyše aktivované balíky môžete používať hneď po aktivácií, netreba ani čakať do pondelka.

Pozrite si video predstavujúce doplnkové služby našej televízie:

 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií