SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Plaťte menej so SWANom! U nás beží skvelá akcia

Kto by nechcel nadupaný internet na doma? Alebo telku s bohatou ponukou televíznych kanálov od výmyslu sveta? Prípadne mať všetko naraz v jednom balíku?

Všetky tieto služby od SWANU môžete mať teraz výrazne lacnejšie. Spustili sme totiž akciu, s ktorou každý mesiac ušetríte 4 eurá až po dobu 15 mesiacov. A to sa oplatí!

SWAN

Plaťte menej za rýchly internet

4-eurovú zľavu vám dáme aj na rýchly optický internet, ktorý bude poháňať vašu domácu Wi-Fi, počítač, telku aj hernú konzolu.

Internet S za pôvodnú cenu 9,99 eur môžete mať počas 15 mesiacov len za fantastických 5,99 eur / mesačne. Ušetríte tak až 60 eur. 

Rýchlosť sťahovania až do 50 Mbit/s postačí väčšine nenáročných používateľov.

SWAN internet

Máte doma deti a vaša domácnosť je z pohľadu dát všetko iné, len nie “nenáročná”? Nezúfajte, máme pre vás aj rýchlejšie balíky a to až do 1 Gbit/s.

Aktuálne zľavy využijete aj v prípade, že bývate v lokalite, kde optika nie je. Rovnaká zľava 

4 eurá mesačne platí tiež pre domáci LTE internet, s ktorým môžete dosiahnuť rýchlosť až do 150 Mbit/s. 

Plaťte menej za digitálnu televíziu

Centrom domácej zábavy je stále televízia, či už si vyberiete z ponuky slovenských televíznych staníc, alebo dávate prednosť filmom, športu či dokumentom.

Naša SWAN TV  je teraz dostupná všade! Doma aj na chalupe. V mobile či tablete cez aplikáciu SWAN GO alebo v počítači cez internetový prehliadač.

V obývačke bude centrom perfektný set-top-box (môžete ho však nahradiť aj appkou pre smart televízory LG, Samsung, Android alebo Apple TV) so 7-dňovým archívom so všetkými TV kanálmi a domácou obrazovkou, ktorá vám okamžite ponúkne to najlepšie z každej TV stanice vrátane filmov s ich percentuálnym hodnotením. Nebudete tak závislí na tom, čo sa práve vysiela naživo, obsah si vyberáte vy, vtedy, kedy máte chuť a náladu. 

Vďaka 4-eurovej zľave zaplatíte menej aj za digitálnu a internetovú TV, ktoré môžete mať už od 3,99 eur mesačne

SWAN TV

Plaťte menej s balíkmi DUO

Keď si hovoríte, že by ste si zaslúžili ešte výhodnejšie ceny, ak sa rozhodnete pre internet a televíziu v jednom balíku… tak máte pravdu!

Presne pre vás máme pripravené balíky DUO, v ktorých nájdete nielen superrýchle optické pripojenie, ale aj funkciami nabitú televíziu, s ktorou sa nudiť určite nebudete. Navyše s výhodnejším mesačným poplatkom a tiež so 4-eurovou zľavou na prvých 15 mesiacov

S internetom, televíziou a 60 ušetrenými eurami vo vrecku si môžete vybrať napríklad balík DUO S len za 10,99 eur mesačne, alebo si priplatiť za rýchlejší internet a viac TV kanálov.

Na výber máte zo 16 rôznych kombinácií.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií