SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Päť situácií, v ktorých sa oplatí mať optický internet v domácnosti

Optický internet je skvelý. Dôvodov, prečo si ho zapojiť do domácnosti, sú stovky. Nie všetky však majú pre váš osobný život taký zásadný význam. Uhádli sme vašich päť dôvodov?

Na filmové rande ste vybrali zlý film

Partner alebo partnerka má veľmi vyberaný vkus na filmy, a to je presne ten dôvod, prečo ste spolu. Fanúšik Star-Wars nemôže tráviť večer s niekým, kto nikdy nepočul o fráze „Som tvoj otec“. Ale práve dnes ste si vybrali nesprávne a celá atmosféra je preč! Aspoň v tom prípade, že nemáte optický internet, ktorý vám správny film stiahne počas prípravy pop-cornu. A ak spustíte ten správny, isto ho nedopozeráte do konca...

Domáca party potrebuje ten správny playlist

Keď sa stretne skvelá partia, nemôže pri chrúmaní chipsov a bavení sa predsa chýbať hudba! Správny playlist si môžete vytvoriť za pár minút. Samozrejme len vtedy, ak máte optický internet. Ten by vám stiahol albumy obľúbených spevákov a kapiel prv, než sa upečie pizza. Ak ste jedlo pripravili už skôr, nemusíte čakať a piesne si púšťajte priamo z YouTube či Spotify.

Blíži sa deadline odovzdania práce

Akademický rok už začal, ale v žilách vám stále prúdi horúca letná krv. Profesori akoby však ani neboli ľudia a šibeničné termíny odovzdania prác sú prinajlepšom na druhý deň. Polnoc sa blíži a vy ste eštelen začali. To určite nestihnete odoslať včas. Ale len v situácii, kedy ste si nezaviedli optický internet. Ten by vašu prácu uploadol ako zvyknú hrdinovia akčných filmov odistiť bombu – v poslednej sekunde.

Nemáte správnu hru na herný maratón

V škole a v práci samé povinnosti, len tak-tak ste si našli čas, aby ste sa vrátili do bezstarostnej doby nočných herných seáns. Celá partia je pripojená, ale vy ste len prednedávnom prešli na nový operačný systém a hru ste ešte nestihli stiahnuť. Veľké šťastie, že máte optický internet. Kým nájdete licenčný kľúč, hra bude stiahnutá a herný maratón sa môže začať!

Chcete sa pochváliť fotkami z dovolenky

Toto leto bolo úžasné - horúce slnko, čisté more a studené drinky. Všetko ste nafotili a že tých fotiek ale je! Všetci chcú samozrejme vidieť a závidieť, ale gigabajty zážitkov vyzerajú, že sa budú uploadovať celú noc. To je scenár, ktorí poznajú ľudia bez optického internetu. Vy, našťastie, medzi nich nepatríte a všetky fotky budú u vašich kamarátov už behom pár minút.

 

Či už potrebujete narýchlo niečo stiahnuť alebo uploadnuť, optický internet je vám k dispozícii v najvyššej rýchlosti. Aké máte dôvody, že ho ešte stále nevyužívate?

CTA IMAGE
Vyskúšajte náš vysokorýchlostný
neobmedzený internet
za skvelé ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií