SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Osviežte sa cez víkend skvelou televíznou zábavou!

Cez víkend zažijete na televíznych obrazovkách romantiku s nezabudnuteľnou Marilyn Monroe, Mel Gibson ukáže svoje statočné srdce a nezbedný labrador Marley potrápi svojich majiteľov Owena Wilsona a Jennifer Aniston. Nepremeškajte ani fantastické výpravné predstavenie legendárneho Cirque du Soleil a vizuálne a choreograficky strhujúci koncert popovej divy Katy Perry. Digitálna televízia SWAN MULTIMEDIA ponúka množstvo kvalitnej televíznej zábavy a spolu až 9 doplnkových TV balíkov zameraných na filmy, šport, dokumentárne seriály, spravodajstvo, či varenie, z ktorých si vyberie naozaj každý.

 

Piatok, 20. mája 2016

(ROMANICKÝ, DRÁMA) Mustangy (1961) o 20:00 hod. na kanáli CINEMAX2

Hodnotenie: ČSFD 79/100, IMDB 7,4/10 Hrajú: Clark Gable, Marilyn Monroe

Scenár filmu, ktorý pre Marilyn Monroe napísal dramatik Arthur Miller, rozpráva milostný príbeh starnúceho kovboja a bývalej striptérky, ktorí sa s priateľmi vydávajú po stopách divokých koní. Po boku krehkej blondínky sa vo filme objavili mužské herecké hviezdy Clark Gable, Eli Wallach a Montgomery Clift. Film ponúka vynikajúce herecké výkony, fascinujúcu kameru a sugestívnu hudbu.

 

(AKČNÝ, HISTORICKÝ) Statočné srdce (1995) o 23:15 hod. na TV Joj

Hodnotenie: ČSFD 88/100, IMDB 8,4/10 Hrajú: Mel Gibson, Catherine McCormack, Sophie Marceau

Film je inšpirovaný skutočnou historickou postavou Williama Wallaca, ktorý sa v 13.storočí postavil do čela odporu proti anglickému kráľovi Eduardovi I. William sa tajne oženil, aby sa jeho žena Murron  vyhla kráľom nariadenému právu prvej noci. Jedného dňa sa ju však pokúsia znásilniť anglickí vojaci, a keď ju William bráni, je vyhlásený za vyhnanca a Murron popravená. Wallace sa postaví do čela odporu proti anglickej vrchnosti a získava spojenca v princeznej Isabelle, vďaka ktorej sa vyhne väčšine kráľových nástrah. Nakoniec je však Wallace kvôli zrade vlastného vojska zajatý.

 

Sobota, 21. mája 2015

(ROMANTICKÁ KOMÉDIA) Marley a ja (2008) o 20:35 hod. na TV Joj

Hodnotenie: ČSFD 76/100, IMDB 7,1/10 Hrajú: Owen Wilson a Jennifer Aniston

Novomanželia John a Jenny Groganovci sa rozhodnú, že opustia drsné zimy Michiganu a začnú nový život na slnečnej Floride. A aby tých zmien nebolo málo, obstarajú si roztomilé šteniatko, šesťkilového labradora Marleyho. Ten sa ale behom pár týždňov premení na päťdesiatkilovú neriadenú strelu, plnú neskrotiteľnej energie. Marley sleduje život svojich pánov, ich úspechy aj prehry, zmenu práce a pomáha im svojím živelným spôsobom prekonávať všetky nástrahy spojené s rozrastajúcou sa rodinou. Zo všetkého najviac im však pripomína, že život nie sú len starosti, ale hlavne veľká zábava.

 

(DRÁMA) Garderobier (2015) o 21:30 hod. na HBO

Hodnotenie: ČSFD 70/100, IMDB 7,1/10 Hrajú: Anthony Hopkins, Ian McKellen

Oscarový Anthony Hopkins a Zlatým glóbusom ocenený Ian McKellen kraľujú novej adaptácii slávnej divadelnej hry. Príbeh starého principála (Hopkins) a jeho garderobiera (McKellen) sa odohráva jednej osudovej noci počas druhej svetovej vojny. Kým bomby padajú a sirény kvília, v malom anglickom divadle sa kočovní herci chystajú na predstavenie Kráľ Lear. Lenže po principálovi a zároveň predstaviteľovi hlavnej úlohy sa akoby zľahla zem. Jeho garderobier sa zo všetkých síl snaží situáciu zachrániť. Britský film prináša vtipný aj dojemný príbeh o priateľstve a vernosti, v ktorom principál premýšľa nad svojím životom a pokúša sa urovnať vzťahy so zamestnancami skôr, než sa opona naposledy zodvihne.

Nedeľa, 22. mája 2016

(KONCERT) Katy Perry: Prismatic World Tour (2015) o 16:30 hod. na HBO

Hodnotenie: ČSFD 80/100, IMDB 7,4/10 Účinkuje: Katy Perry

Koncertný film Katy Perry: Prismatic World Tour ponúka zmyslovú explóziu plnú dychberúcich divadelných čísel a chytľavých piesní, vďaka ktorým je Katy právom považovaná za jednu z najväčších hviezd súčasnej populárnej hudby. Turné, na ktorého výslednej podobe sa podieľal režisér Baz Halpin spoločne s Katy, prináša fanúšikom vizuálne podmanivú show, ktorá odráža speváčkinu neskonalú vášeň pre zábavu i umenie.

 

(PREDSTAVENIE) - Cirque du Soleil: Vzdialené svety (2012) o 18:00 hod. na TV Doma

Hodnotenie: ČSFD 73/100, IMDB 6,8/10 Účinkuje: Cirque du Soleil

Magické putovanie cirkusovým svetom Cirque du Soleil v ich fantastickom predstavení. Filmoví vizionári James Cameron (Avatar) a Andrew Adamson (Shrek) pripravili pôsobivé filmové dobrodružstvo, v ktorom budete skákať, lietať, plávať a tancovať spolu s členmi legendárneho cirkusu Cirque du Soleil a stanete sa spolu s nimi sprievodcami mladej dvojice pri ich „čarovnom putovaní“ do vzdialených svetov za hranice fantázie.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií