SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Odteraz si budete žiť fajnovo! Súťažte s Fine Living

Odteraz si budete žiť fajnovo! V spolupráci s TV kanálom Fine Living sme pre vás pripravili súťaž o poukaz na nákup domácich doplnkov v hodnote 150 €!

Sledujte seriál Nápadité proměny a nechajte sa inšpirovať

Každý večer o 20:35 sa môžete nechať inšpirovať nápaditými premenami, ktoré rozžiaria váš domov na TV kanáli Fine Living. Kanál sa v digitálnej televízii SWAN MULTIMEDIA nachádza na pozícii č. 64. V seriáli môžete získať množstvo inšpirácií na domácu rekonštrukciu, Nicole Curtis vám v každom diele prinesie nové zaujímavé tipy "ako na to".

Zapojte sa do súťaže o poukážku v hodnote 150 €

Sledujte seriál Nápadité proměny a nechajte sa inšpirovať! Odfoťte vašu domácu premenu, fotku pridajte do súťažného statusu na našom facebook profile a 23. 9. 2015 vyžrebujeme jedného z vás, kto získa poukážku na nákup v internetovom obchode www.nordicday.sk v hodote 150 €.

Spolu s Fine Living sa už teraz tešíme na vaše premeny!


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií