SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Od hviezdnych očakávaní k mizerným hodnoteniam. Toto sú hry, ktoré sklamali hráčov

Kto by nemal rád počítačové hry? Na trhu sú ich stovky. Tých dobrých, lepších, ale aj takých, ktoré skončili ako úplný prepadák.

Toto sú tituly, ktorým sa radšej chcete vyhnúť, aj keď budú vo výpredajoch takmer zadarmo.

Atlas 

Používatelia na platforme Steam dali hre Atlas “zmiešané” hodnotenia. Ide o multiplayerovku pre množstvo hráčov naraz, ktorá sa však až príliš podobá na hru Ark: Survival Evolved

“Je to presne tá istá hra, len s loďami,” tvrdí jeden z hodnotiacich hráčov na platforme Metacritics. Používatelia na internete dokonca odhalili, že nový Atlas zdieľa s hrou Ark aj základné menu, kde vývojári zabudli vymazať pár položiek. 

Ak sa k tomu pridajú padajúce a zabugované servery, naozaj nie je o čo stáť. 
 

Fast & Furious Crossroads

Filmová séria Rýchlo a zbesilo je taká populárna, že scenáristi nevedia, kedy prestať, a nakrútili už deväť pokračovaní.

Je preto logické, že to skúsili aj s počítačovou hrou s prívlastkom Crossroads (v slovenčine križovatky). Problémom je, že hoci má vyjsť až v auguste tohto roka, trailer ukázal, že jej grafika vyzerá, ako keby sa tak pôvodne malo stať najneskôr v roku 2006.

Kockatá grafika naznačuje, že tvár Vina Diesela ani nerozpoznáme a jediné, čím táto hra zaujme, je slávne meno. Fanúšikovia sa právom pýtajú, či ide o titul z PlayStationu 2 alebo hru pre mobil. 

Diablo Immortal

Hra Diablo je absolútnou PC klasikou. Vyšla už v roku 1997, o tri roky ju nasledovalo Diablo II a v roku 2012 Diablo III.

Odvtedy fanúšikovia firmy Blizzard čakajú na niečo nové, vďaka čomu by opäť mohli preukázať svoju vernosť a opäť s radosťou míňať svoje ťažko zarobené peniaze. 

Blizzard potvrdil, že pracuje na novom Diable. Po vyše šiestich rokoch prišlo ohlásenie Diabla Immortal, no z traileru bolo rýchlo jasné, že toto je naozaj iba hra určená pre smartfóny s Androidom a iOS. Tlačová konferencia Blizzcon 2018 sa skončila úplným fiaskom. 

Crackdown 3

Crackdown 3 je už tretím pokračovaním série a pôvodne mala hra vyjsť už v roku 2016. Podarilo sa to však až na začiatku roka 2019 a to, že koncept hry je už trochu zastaraný, bolo poriadne cítiť. 

Hodnotenia dávali titulu v recenziách len okolo 50 - 60 %, pretože vraj nepriniesol vôbec nič nové a boli by sme z nej nadšení iba pred desiatimi rokmi. 

Očakávania pritom boli obrovské, vývojári totiž sľubovali, že prostredie bude možné totálne zničiť a na zásah raketou bude reagovať každá jedna budova či objekt na mape. Lenže na to, aby všetko fungovalo, museli fyziku padajúcich tehál počítať externé cloudové servery, keďže samotná konzola Xbox na to nemá dosť výkonu. A technológiu sa stále nedarilo spoľahlivo sprevádzkovať.

NBA 2K20

Hry ako FIFA, NHL alebo NBA to majú mimoriadne ťažké. Fanúšikovia si zvykli, že vychádzajú každý rok, ale naozaj sa dá za 12 mesiacov vždy pripraviť niečo nové a revolučné?

Výsledkom je, že nadšenci platia každý rok aj 40 či 50 eur za nový titul, ktorý prináša len mierne vylepšenú grafiku a aktualizované súpisky tímov. 

NBA 2K20 schytalo najviac a fanúšikovia hru považujú za kópiu NBA 2K19. Vlastne, minimálne na začiatku platilo, že keď ste stlačili klávesy Alt+Tab, dolná lišta na Windowse stále ukazovala ikonu z vlaňajšej NBA…

PlayerUnknown's Battlegrounds

PUBG sa nakoniec stalo fenoménom a hoci sa jeho cyklus blíži ku koncu, pretože v rebríčkoch popularity ho vytláča Call of Duty: Warzone, Valorant aj Fortnite, nedá sa označiť inak, než ako úspech. 

Netreba však zabúdať na to, v akom stave hra vyšla. Bola plná chýb a nedostatkov, vďaka ktorým hráč mohol zomrieť prakticky kedykoľvek a naozaj to nebola tvoja chyba. Na internete je stále množstvo kompilačných videí, na ktorých sa poriadne zasmejete. 


Ak už viete, čomu sa treba vyhnúť, môžete sa radšej sústrediť na hry, ktoré naozaj stoja za to. Akýkoľvek herný zážitok ale dokáže pokaziť pomalý internet, preto netreba nechať nič na náhodu a radšej si vyberte rýchly internet od SWANu, ktorý môžete mať už od 9,99 eur mesačne.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií