SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Objavte svet seriálu Fear the Walking Dead na vlastnej koži!

Pri svojom debute dosiahla prvá séria hororového seriálu "Fear the Walking Dead" rekordného počtu divákov, čo kanál AMC zaradilo medzi top 10 najsledovanejších televíznych kanálov na svete. Prvá polovica druhej série seriálu s podtitulkom „The Walking Dead“ je už úspešne za nami a na premiéru ôsmeho dielu si budeme musieť počkať do 21. augusta. Pre všetkých verných fanúšikov seriálu však prinášame zaujímavé digitálne novinky, ktoré medzičasom zabavia i poodhalia niečo zo zákulisia seriálu.

 

Akčná strieľačka FTWD: Dead Run

AMC Networks International a vydavateľ videohier, spoločnosť Versus Evil, oficiálne spustili mobilnú hru Fear the Walking Dead: Dead Run. Hra je dostupná zadarmo v AppStore pre mobilné zariadenia Apple.

Hra Fear the Walking Dead: Dead Run vás zavedie do centra zdevastovaného Los Angeles a vašou úlohou je utekať pred davom zombíkov, ktorí zaplavili mesto. Atraktívnym prvkom hry je určite komiksové čiernobiele spracovanie a možnosť vybrať si svojho obľúbeného hrdinu a tiež arzenál viac ako 40 druhov zbraní, plus špeciálne úrovne, v ktorých sa odohrávajú príbehy zhodné s dejom televízneho seriálu.

 

Panoramatická prehliadka jachty ABIGAIL teraz online

Fanúšikovia seriálu majú teraz tiež možnosť prezrieť si jachtu ABIGAIL, nový morský domov preživších.

Špeciálna virtuálna 3D prehliadka je dostupná na stránkach: http://www.amctvce.com/FTWD360/360-tour/ a na 3D zobrazenie vám postačia kartónové virtuálne okuliare Google Cardboard.

CTA IMAGE
Buďte skutočným pánom televíznej zábavy. TV archív na viac ako 30 kanálov, až 168 hodín nahrávania a aplikácia na mobily a tablety s operačným systémom iOS, Android a Windows Phone.
Viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií