SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Nové filmy s čistým svedomím

Poznáte to. Sťahujete z internetu film, trvá to nekonečne dlho a keď ho nakoniec spustíte, zistíte, že je to nekvalitná, roztrasená nahrávka, na ktorej navyše vidíte hlavy divákov v nejakom americkom kine. A pridajte k tomu ešte tie tiché výčitky svedomia, že to nie je úplne v poriadku. Utešujete sa presvedčením, že keby filmy neboli také drahé, radi by ste ich získali legálnou cestou.

Wanted

Ide to

Filmy ale nemusia byť drahé. V rámci digitálnej televízie MAX multimedia môžete využiť služby Videopožičovne, ktorá vie ponúknuť kvalitný film už od 1,50 EUR. A uznajte, že dať za film toľko, čo v podniku za pivo, za kvalitnú nahrávku a čisté svedomie stojí.

Dark Knight Rises

Jednoduchá cesta

Nemáte so sťahovaním z internetu problém? Videopožičovňa aj tak odbúra množstvo problémov, ktoré môže prinášať sťahovanie z iných zdrojov. Nastala po hodinách čakania chyba v sťahovaní? Neviete k filmu zohnať titulky? Je kvalita filmu mizerná? Nezmestí sa vám film na disk počítača? Chcete mať film hneď a nedá sa to? Videopožičovňa je digitálna, takže si film môžete pozrieť v dokonalej kvalite a s titulkami okamžite po zapožičaní. Stačí šikovne použiť ovládač položený vedľa vás.

anna karenina

Bohatá ponuka

„Videopožičovňa TopFun v službe digitálnej TV MAX multimedia ponúka nové i staršie filmy. Čoskoro by mali pribudnúť aj filmové novinky od ďalších filmových štúdii, ktoré sa budú dať zapožičať už dva mesiace po ich kinopremiére,“ načrtol plány Jozef Pipek, produktový manažér spoločnosti SWAN.

V ponuke videopožičovne je viac ako 250 filmov rôznych žánrov, nechýbajú akcia, romantika, horor či zábava pre celú rodinu. Ak si film požičiate, môžete si ho počas najbližších 24 hodín pozrieť kedykoľvek. A za jeho požičanie zaplatíte pohodlne v najbližšej faktúre.

vyber


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií