SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Nová namakaná telka od SWANu beží všade

Televízia rozhodne nie je mŕtva. Len sa trochu mení spôsob, akým ju sledujeme. V čase, kedy doma strávime stále viac času, večerné rozptýlenie určite poteší. 

Netflix a konkurenčné streamovacie služby sú síce fajn, no klasické televízne vysielanie zostáva ideálnym pre každého, kto práve nemá chuť na obsah v angličtine, potrebuje informácie z domova či zo sveta alebo túži fandiť futbalu, hokeju a iným najpopulárnejším športom. 

SWAN má pre vás riešenie, ktoré ide s dobou a vďaka ktorému už nemusíte byť otrokmi reklám a fixne daného televízneho programu. 

SWAN internet

Televízia so slovenskými a českými TV už od 7,99 eur alebo ešte lacnejšie!

Digitálnu TV od SWANu s viac než 40 TV kanálmi môžete mať už od 7,99 eur mesačne podľa toho, či sa rozhodnete pre balíček S, M, L alebo XL, v ktorom je viac než 111 slovenských, českých a zahraničných TV staníc. 

SWAN televízia

Pre nových zákazníkov je navyše pripravená špeciálna akcia, vďaka ktorej vás prvé tri mesiace budú stáť len polovicu, teda od 3,99 eur mesačne

SWAN televízia však nie je len klasickou telkou, pri ktorej musíte sledovať iba to, čo sa práve vysiela. Nemusíte byť dokonca ani doma!

Súčasťou je balíčka je set-top-box s príjemným používateľským rozhraním a domácou obrazovkou, cez ktorú sa hneď dostanete k najlepším filmom a programom. 

Reláciu si môžete kedykoľvek zastaviť, najlepšie momenty pretočiť späť či všetko spustiť znova od začiatku. K dispozícii je aj TV archív, ktorý teraz k vybraným službám dostanete až na 24 mesiacov zadarmo. 

SWAN TV archív

SWAN TV beží všade

Keď sa povie televízia, pravdepodobne si predstavíte svoju obývačku a televízor v nej. Na to kľudne zabudnite!

Samozrejme, najlepšie si naše kanály v HD kvalite užijete na veľkej obrazovke, nie je to však podmienka. 

Pripravili sme pre vás rozhranie, vďaka ktorému môžete svoje obľúbené programy vybrať priamo a naživo alebo z archívu ich sledovať aj na mobile prostredníctvom aplikácie SWAN GO pre Android, iOS alebo Apple TV.

Alternatívou je aj pripojenie z počítača, mobilu alebo tabletu cez web. SWAN GO vám ponúkne až 24 hodín pre vaše nahrávky a uchová ich 30 dní. 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií