SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Nintendo Switch je zábava do vrecka, akú nikde inde nenájdete!

Počítač, PlayStation, Xbox… že nič iné neexistuje? To vôbec nie je pravda! Nintendo už tri roky ponúka niečo, čo doslova strčí do vrecka PC aj obe spomínané konzoly.

Jeho Nintendo Switch si môžete zobrať všade so sebou, stojí menej, než na dnešok priemerne vybavený mobil a ponúkne hry, ktoré sú podľa mnohých odborníkov lepšie, ako čokoľvek iné. 

Nintendo Switch

Na Slovensku sa cena tejto hračky pohybuje len tesne nad 310 eur. Má 6,2-palcový displej a samostatnú 4310 mAh batériu, ktorá vydrží 4,5 až 9 hodín intenzívnych zážitkov. 

Na väčšej obrazovke tak oproti akémukoľvek smartfónu uvidíte viac z vašich obľúbených hier a keďže ide o plne samostatné zariadenie, aj po prejdení niekoľkých levelov počas nudnej cesty vlakom či pri čakaní na letisku nič neubudne z batérie mobilu. Ten zostane stále plne pripravený na prácu alebo zachytávanie dovolenkových fotografií. 

Nintendo Switch

To však nie je všetko. Typické ovládače (Joy-Cony) na bokoch môžete odpojiť. Nintendo Switch tak v ruksaku zaberie ešte o niečo menej miesta. Doma bude zábava pokračovať

Súčasťou balenia je totiž špeciálna dokovacia stanica s HDMI výstupom pre televízor, aby ste mohli hrať priamo z gauča. Získate vlastne dve konzoly v jednom - domácu, aj prenosnú

Nintendo Switch

V obývačkovom móde možno Nintendo porovnávať aj s Xboxom alebo PlayStationom. Koniec-koncov, hry ako FIFA 20, NBA 2K20, Overwatch, Fortnite, Doom Eternal či Witcher 3 sú dostupné aj tu. 

Hlavným ťahákom sú však typické “Nintendovky” s Pokémonmi, Super Mariom alebo Zeldou, ktoré svojim prepracovaným príbehom zahanbia a veľa tých najznámejších hier. 

Každý z ovládačov môžete dať inému členovi rodiny a zábavné Overcooked, Tetris alebo pretekársku Mario Kart vďaka tomu okamžite hráte proti sebe. 

Nintendo Switch

Pokiaľ si nemyslíte, že deti by mali mať prísny zákaz všetkých podobných zábav, môžete ich kreativitu rozvíjať s pomocou sád Nintendo Labo. Ide o príslušenstvo z papiera, ktoré si sami poskladáte a následne bude interagovať buď s Joy-Conmi, alebo samotnou konzolou. Tipneme si, že z tohto budú nadšení aj niektorí oteckovia. 

V ponuke e-shopov nájdete tiež odľahčenú verziu Nintendo Switch Lite za 213 eur. Tá však nemá odnímateľné ovládače a nepripojíte ju k televízoru. 

Stále na nej ale môžete hrať kdekoľvek vonku aj doma, kde vám bude Wi-Fi poháňať rýchly internet od SWANu už od 9,99 eur mesačne. 


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií