SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Nedeľná zábava s digitálnou TV SWAN MULTIMEDIA

SWAN MULTIMEDIA v spolupráci s Filmboxom vám na nedeľný večer prinášajú naozajstnú filmovú lahôdku, Oscarmi ovenčenú Kráľovu reč.

Veľký príbeh u vás doma

Kráľova reč je príbeh muža, ktorý sa mal stať kráľom Jurajom VI., otcom súčasnej kráľovnej Alžbety II. Po tom, čo jeho brat odstúpi, George „Bertie“ VI. (v podaní hviezdy filmu Denník Bridget Jonesovej, Colina Firtha) neochotne prevezme trón. Bertieho sužuje povestné chronické koktanie a sám sa vôbec necíti na to, stať sa kráľom – a rozhodne sa vyhľadať pomoc veľmi neortodoxného rečového terapeuta Lionela Logua. Vďaka sérii neobvyklých techník, a tiež následkom nečakaného priateľstva sa Bertiemu podarí nájsť vo svojom hlase silu a nebojácne viesť svoju krajinu do vojny. Jeden z najúspešnejších filmov všetkých čias dokázal dvanásť nominácií na Oscara premeniť na zisk štyroch Oscarov, všetky v naozaj prestížnych kategóriách.

 

Kanál: Filmbox
Kedy: 2.2.2014 (nedeľa), 21.00
Réžia: Tom Hooper
Hrajú:  Colin Firth, Helena Bonham Carter, Guy Pearce


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií