SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Najpopulárnejšie aplikácie na mobil

ZigZag
V rozbehanom pracovnom dni potrebujeme všetci občas vypnúť a pri obede alebo pri cestovaní si chceme na chvíľu odpojiť mozog. Hra ZigZag je určená presne pre tieto situácie.
Ovládanie je totiž úplne jednoduché – jedným ťuknutím do displeja meníte smer pohybu loptičky, druhým ťuknutím ho vrátite zase naspäť. Vľavo, vpravo. Túto hru zvládnete hrať aj tesne po zobudení.
Kľukaté levely vám však niekedy poriadne zavaria a pozbierať všetky diamanty na ceste k cieľu sa bude zdať nemožné. Pozor na horlivé hranie, už nejeden displej mu padol za obeť.
Hru si stiahnete:

Flow Free
Podobne nenáročná hra, ale k tejto si musíte vziať aj sviežu myseľ. Spájajte dve bodky rovnakej farby potrubím, vyplňte celý priestor a nikdy neskrížte dve potrubia. Zahrievacie kolá vám dajú pocit, že hra je primitívna, ale to vás rýchlo prejde.
Na internete sa dajú nájsť riešenia, ale to by už nebolo ono, však?
Hru si stiahnete:


Dumb Ways To Die 2
Pokračovanie veľmi úspešnej hry, kde ste všetko ovládali úplne jednoducho a stále sa vám nedarilo zvíťaziť. Vraj je jedným z najčastejších dôvodov rozbitia telefónu o stenu. No a tvorcovia sa rozhodli vytvoriť druhý diel. Blázni.
Ľudia si však nedali poradiť a druhý diel sťahujú ako šialení. Pridajte sa k nim! Namiesto náhodných levelov je teraz hra zasadená do mestečka, kde je zabíjanie hlavných postáv o niečo kreatívnejšie.
Hru si stiahnete:

Agar.io
Táto hra je čistá závislosť. Ak ju raz začnete hrať, možno ju už vôbec nevypnete. Kolegovia v práci sa budú pýtať, či máte mobil prilepený k rukám a budú vtipkovať, že vám tá powerbanka už po tisíci raz nevydrží.
Ale vy budete aj naďalej naháňať menšie guličky, aby ste ich pohltili a vyhýbať sa hráčom, ktorí majú molekulu vždy o niečo väčšiu. Jednoducho, skvelá online hra z kategórie „Už naozaj posledný raz“.
Hru si stiahnete:

Pre Windows Phone však existujú, žiaľ, len napodobeniny.
Marvel - Future Fight
Pre naozaj náročných hráčov, ktorí si radi vychutnajú akčnú hru a neboja sa jej venovať cez 200 MB priestoru v mobile, tu máme jednu chuťovku. Po filmoch ako The Avengers alebo Captain America: Civil War sa svet komixov dostal ja na prvé priečky obchodov s aplikáciami.  
Future Fight, samozrejme, neprekvapuje hernou mechanikou – bojujete, zbierate kryštály a vylepšujete si hrdinu, prípadne si kúpite nového. Všetko je o grafike a tú má Marvel vychytanú do detailu. Určite odporúčame!
Hru si stiahnete:


Prajeme príjemné hranie :)


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií