SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Najmodernejší internet aj vo vašom regióne

SWAN patrí už dlhodobo medzi celoslovenských lídrov v pripájaní domácností k internetu. Spolu s našimi partnermi aj ďalej rozširujeme pokrytie tými najmodernejšími technológiami, medzi ktoré patrí aj rýchly LTE internet TO.doma. Teraz aj priamo u vás, vo vašom regióne.

Kto chce na domácom pripojení ušetriť, mal by sa zbaviť starého a nevýhodného internetu. Kvalitné bezdrôtové pripojenie je dnes rýchle a stabilné, mnohí ľudia však majú stále predstavu, že najlepší internet je iba cez kábel. Doma potom majú spleť starej kabeláže a pri každej zmene rozkopanú záhradu. Navyše, v mnohých regiónoch jednoducho internet cez kábel nie je a práve tu je najvýhodnejšie pripojenie cez LTE technológiu, ktorá umožňuje šírenie vysokorýchlostného internetu vzduchom.

Signál sa pri TO.doma šíri rovnako ako mobilný internet, stačí mať zvonka domu alebo bytu umiestnenú malú anténku. LTE internet od SWANu má navyše licencované frekvenčné pásmo, nemusíte sa preto vôbec obávať, že by frekvenciu niekto rušil alebo akokoľvek znížil kvalitu vášho internetu.

Domáci LTE internet od SWANu je dostupný v troch variantoch. Služba TO.doma S je určená domácnostiam, ktoré chcú spoľahlivé pripojenie na internet, kde za atraktívnu cenu iba 9,99 eur mesačne získate internet s rýchlosťou 15/2 Mbit/s. Pre náročnejších klientov je určená služba TO.doma M za cenu 14,99 eur mesačne s rýchlosťou až 30/5 Mbit/s. Pre tých s najprísnejšími požiadavkami na rýchlosť pripojenia odporúčame TO.doma L s rýchlosťou až do 70/5 Mbit/s, ktorú SWAN ponúka za 19,99 eur mesačne.

Pozrite si, kde sú naše služby dostupné priamo vo vašom okolí TU.

 

SWAN ako tretí najväčší poskytovateľ internetu na Slovensku pre službu TO.doma vybudoval vlastnú modernú celoslovenskú LTE sieť, ktorá zaručuje maximálne prenosové rýchlosti porovnateľné s optickým internetom. Služby domáceho LTE internetu TO.doma sú dnes dostupné pre obyvateľov viac ako 370 miest a obcí na celom Slovensku a SWAN svoju sieť neustále ďalej buduje a zahusťuje. V prípade otázok ohľadom dostupnosti služby TO.doma priamo na vašej adrese nám neváhajte napísať na partneri@swan.sk.


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií