SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Najlepšie hry roka 2017, ktoré vás budú baviť aj ďalšie mesiace

Rok 2017 priniesol hráčom množstvo skvelých hier a titulov. Náš rebríček zoskupil tie najlepšie, aby ste si boli istí, že vám neuniklo nič, čo by vo vašej zbierke pre zábavu a oddych naozaj nemalo chýbať.

1. PlayerUknown`s Battlegrounds

Vedeli by ste si ešte pred pár mesiacmi predstaviť, že si kúpite hru, ktorá ešte nie je dokončená, obsahuje množstvo chýb a len základný obsah? "PUBG" napriek tomu dostalo dostalo dôveru a počas roka 2017 za tento titul pre PC a Xbox zaplatilo viac než 30 miliónov hráčov. Oficiálne vydanie pritom vývojári naplánovali až na december!

Jej úspech spočíva v naozaj jednoduchej myšlienke. Vypustite 100 hráčov na jednu mapu, ktorá sa postupom času zmenšuje a nechajte ich na nej hľadať rôzne rozmiestnené zbrane. Víťazom sa stáva ten, ktorý po približne pol hodinke zostane nažive ako posledný. Nevýhodou je nutnosť hrať online proti reálnym protivníkom.

Dostupnosť: PC a Xbox One

2. Fortnite

Tento koncept tzv. battleroyal hier, kde na zmenšujúcom sa svete stojí každý proti každému, okopírovalo aj Fortnite. Vývojári ho však umiestnili do sci-fi budúcnosti a pridali možnosť stavania rôznych budov, mostov a stien.

Táto hra je navyše k dispozícii naozaj úplne zadarmo!

Dostupnosť: PC, PS4 a Xbox One

3. Forza Motorsport 7 a Gran Turismo Sport

Tohtoročného pokračovania sa dočkali obe pretekárske klasiky pre majiteľov konzol. Gran Turismo je dostupné pre PlayStation 4, Forza zas pre konkurenčný Xbox, vďaka čomu si ju podľa novej politiky Microsoftu zahráte už aj na počítači.

Oba tituly sa snažia o čo najvernejšie odzrkadlenie reálnych jazdných vlastností, hoci kvôli licencii na stovky skutočných automobilov tu chýba poriadny model poškodenia. Porsche, Ferrari, BWM a ostatné automobilky nechcú vidieť svoje autá rozbité ani vo virtuálnom priestore.

Tieto hry sú však pre výrobcov tak dôležité, že nová 911-tka debutovala skôr vo Forze, než na skutočných autosalónoch.

Dostupnosť: PC, PS4 a Xbox One

4. Need for Speed: Payback

Séria NFS každým rokom trochu stráca na popularite a legenda prvých dielov naháňačiek s policajtami a nekonečného tuningu v zašitej garáži už poriadne vybledla.

Najnovší diel ale priniesol ešte viac áut, širší svet pre voľné jazdenie a pomerne zaujímavý príbeh, svoje miesto vo výbere toho najlepšieho za rok 2017 teda s prehľadom obháji.

Dostupnosť: PC, PS4 a Xbox One

5. Wolfenstein II: The New Colossus

Naoko bezduchá arkádová strieľačka, ktorá je však iná ako všetky ostatné. Najnovší Wolfenstein vsadil na alternatívnu realitu, v ktorej Druhú svetovú vojnu vyhrali "tí zlí". William J. Blazkowicz sa preto musí postarať o celý svet.

Má pri tom poriadne vtipné hlášky a náramne dobre ovláda všetky zbrane. Originálny Wolfenstein si navyše množstvo z nás pamätá s časov, kedy sme o moderných počítačoch či dokonca konzolách ani nechyrovali. The New Colossus teda priniesol poriadnu dávku nostalgie.

Dostupnosť: PC, PS4 a Xbox One

Wolfenstein II

6. Destiny 2

Jednou z najkvalitnejších hier minulého roka bolo tiež pokračovanie Destiny. Dvojka vylepšila chyby prvého dielu a konečne pridala príbeh, ktorý vás spolu s čiste on-line akciou pre viac hráčoc prínutia vracať sa k nej aj po dlhšom čase.

Destiny ponúka dva režimy: v jednom hráte spolu so svojimi priateľmi proti počítačom ovládanému prostrediu, v druhom stoja reálni hráči na oboch frontoch.

Dostupnosť: PC, PS4 a Xbox One

Destiny 2


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií