SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Najhoršie filmy na svete: zvierací špeciál


Filmy sme zoradili podľa vlastného hodnotenia. Piaty získal na našej stupnici najviac bodov, prvý je absolútne najhorší.


5. Invázia obrích pavúkov
V Amerike spadol na farmu meteorit plný diamantov. Omylom však vytvoril červiu dieru, ktorou na Zem prúdili obrovské pavúky z inej planéty.
Záporný hrdina, najväčší pavúk, bol v skutočnosti obrovský kostým natiahnutý na Volkswagen Beetle. Aby bol efekt dôveryhodnejší, v aute sedeli ľudia, ktorí mávali pavúčími nohami. Pozrite si trailer z roku 1975:

Na ČSFD získal film 35% (http://www.csfd.cz/film/87328-invaze-obrich-pavouku/prehled/)

4. Marabunta: Vraždiace mravce
Dlho spiaca sopka sa prebrala k životu a jej činnosť vypudila na svet hordu vraždiacich mravcov. Z nejakého dôvodu cielene žerú zvieratá a ľudí z mesta, v ktorom sa odohráva dej.
Hrdinovia filmu sa mravcom nedokážu brániť inak, než plameňometom alebo pištoľou. Zašliapnuť ich a jednoducho ujsť zrejme nikomu nenapadlo. Obete sú ohlodané na kosť, ale nikde nie je ani kvapka krvi. Veľkolepé finále – vytopenie celého mesta namiesto použitia, napríklad, pesticídov, krásne uzatvára celý film.
Neodporúčame vám to robiť, ale na Youtube si môžete týchto naozaj zlých 90 minút pozrieť (https://youtu.be/dNb16Er1Wdk).
Na ČSFD získal film 19% (http://www.csfd.cz/film/69654-marabunta-mravenci-utoci/prehled/)

3. Krysy útočia
Vedec v snahe vyliečiť rakovinu vyvinie čudesnú tekutinu. Kvôli bezpečnosti ju jeho asistent, pravdepodobne tiež vyučený vedec, vyleje do umývadla. Tekutina sa tak dostane do odpadovej rúry, kde sa jej napijú krysy. Asistent Walter si neskôr vo vedeckom laboratóriu spraví párty a zmutované krysy jeho spoločníkov napadnú.
Obrovské krysy hrajú herci oblečení v zlých kostýmoch a keď útočia na ľudí, jedným ťahom im odtrhnú celú končatinu. Neprirodzené emócie a pohyby krýs umocňujú zážitok z filmu. Trailer by vám mal dodať kompletný obraz:

Film má na ČSFD 16%. (http://www.csfd.cz/film/221104-krysy-utoci/prehled/)

2. Megažralok proti obrej chobotnici
Existuje veľa katastrofických a hororových filmov či thrillerov so žralokmi. Nájdete ich pár aj s chobotnicami. No iba jediný film ich spojil dohromady, aby vzniklo niečo unikátne.
Súboj dvoch vymyslených, zle nakreslených krvilačných zvierat prináša jednu zlú scénu za druhou. Herci by vo filme vôbec nemuseli byť a mal by rovnakú výpovednú hodnotu. Namiesto dlhého predstavovania si pozrite scénu, kde sa žralok zahryzne do lietadla. Žralok. Do lietadla.

Film získal na ČSFD záhadných 19% (http://www.csfd.cz/film/258268-megazralok-vs-obri-chobotnice/prehled/)

1. Birdemic 2: Znovuzrodenie
Romantický thriller-horor, ktorý odpovedá na environmentálny problém. Ak potrebujete vedieť viac, vo filme dôsledkom kyslých dažďov zabíjajú vtáky, zombie a dokonca aj jaskynní ľudia. Nemali sme silu dopozerať ho do konca a zistiť, ako skončil.
Film Birdemic vyzerá ako vtip, ale nanešťastie, tvorcovia ho mysleli úplne seriózne. Kamera, herci, strih, hudba, scenár či efekty – všetko je v ňom lacné. Znovuzrodenie je o to horší počin, že je voľným pokračovaním iného zlého filmu, Birdemic: Shock and terror.
Celá snímka sa dá pozrieť na Youtube, ale len na vlastné nebezpečenstvo (https://youtu.be/_gsVFZRmh8Q). Malú ochutnávku efektov a hereckých výkonov nájdete vo videu:

Film získal na ČSFD 20% (http://www.csfd.cz/film/280179-birdemic-2-the-resurrection/prehled/)


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií