SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Nahrávajte počas Vianoc zadarmo!

Nahrajte si rozprávkovú vianočnú atmosféru

„Chceme našim zákazníkom prinášať stále nové prémiové služby a funkcie. Novinku Nahrávanie uvádzame v období pred Vianocami, aby si mohol každý uchovať rozprávkovú vianočnú atmosféru počas celého roka,“ objasňuje termín uvedenia novej služby Jozef Pipek, produktový manažér SWANu.

Aktivovať si ju môžete priamo prostredníctvom menu digitálnej TV. Nová položka Nahrávanie je dostupná po reštarte set-top boxu. Službu teda môžete začať využívať už teraz a počas Vianoc si ju vyskúšať bezplatne, prvý mesiac od aktivácie je Nahrávanie dostupné úplne zadarmo.

popoluška

Služba je spoplatnená na základe celkovej dĺžky všetkých nahrávok. Za 24 hodín nahrávacieho priestoru zaplatíte symbolických 0,99 EUR mesačne, za každých dodatočných 24 hodín sa mesačný poplatok navýši o ďalších 0,99 EUR. Kapacitu je možné rozšíriť až na 7 dní, čiže je možné využiť až 168 hodín priestoru pre nahrávky v sume 6,93 EUR/mesiac s DPH.

Nahrávanie verzus TV archív

Hoci nahrávanie funguje na podobnom princípe ako služba TV archív, nahrávky si môžete uchovať po neobmedzenú dobu, resp. pokiaľ máte aktívny predplatený priestor. Neprekryjú ich po siedmych dňoch iné programy, ako v prípade služby TV archív.

Môžete si vybrať, či chcete začať nahrávať okamžite, alebo si nahrávanie vopred naplánovať (až po dobu 7 dní vopred). Pri plánovanom nahrávaní si vyberiete žiadanú reláciu prostredníctvom elektronického programového sprievodcu (EPG).

Všetky nahrávky sú prehľadne uložené v sekcii Nahrávky, kde sú dostupné informácie o názve, dĺžke a ďalších údajoch o uloženom zázname. K dispozícii je aj informácia o celkovom obsadenom priestore, ktorý má zákazník predplatený.

mrazik


Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií