SWAN blog

SWAN blog

Viac informácií

Máte chuť na dobrý film? Pozrite si FILMBOX!

Prinášame vám zaujímavé TV tipy, ktoré si môžete pozrieť na FILMBOX kanáloch. Určite si máte z čoho vybrať, posúďte sami.

 

Julius Caesar

Uvidíte vzostup aj pád posledného diktátora veľkého Ríma, ktorého smrť predznamenala koniec celej ríše. Zažijete jeho mladícke vízie aj ťaženie do Galie či Egypta. Bol to Cézar, kto do Ríma priviedol najslávnejšiu kráľovnú Egypta – Kleopatru. A bol to on, ktorého život ukončili sprisahanci na schodisku pred senátom, na čele s Brutom. V dvoch častiach na vás čaká životný príbeh jednej z najväčších postáv svetovej histórie.

Sledujte v piatok 17. 7. a 24. 7. o 21:00 | v stredu 29. 7. o 21:00 - oba diely za sebou | na FilmBoxe.

 

Posledný nepriateľ

Päťdielny seriál z blízkej budúcnosti od oceňovaného scenáristu Petra Berryho, sleduje skupinu postáv, medzi ktorými nechýba matematik, humanitárny pracovník či zúfalý otec. Každý z nich sa snaží riešiť krízy svojich osobných životov, všetci sa však zapletú do veľkej svetovej záhady. V hlavnej roli jednej z najlepších britských sérií posledných rokov účinkuje populárny Benedict Cumberbatch.

Sledujte od soboty 18. 7. do stredy 22. 7. každý večer na FilmBox Premium.

 

Prázdniny

Dve ženy sa rozhodnú depresie zo svojich vzťahov vyriešiť razantným spôsobom. Na Vianočné prázdniny si jednoducho vymenia bývanie a snažia sa zabudnúť na svoje problémy. Nebude to však také jednoduché, v sychravom Anglicku ani v slnkom zaliatej Kalifornii sa chlapom nevyhnú a z mláky prejdú rovno pod odkvap. V skvelej komédii zažiari plejáda skvelých hereckých osobností ako Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law či Jack Black.

Sledujte v utorok, 21. 7. o 21:00 | v piatok, 24. 7. o 18:45 | v sobotu 25. 7. o 13:55 | na FilmBox Premium

 

Surfistka

Surfistka je skutočný príbeh dospievajúcej surferky Bethany Hamilton, ktorá pri desivom útoku žraloka prišla o ruku. Napriek tomu sa Bethany svojej vášne nevzdala. Prekonala všetky prekážky a znovu našla odvahu zdolávať vlny a stala sa opäť šampiónkou. Nikdy by to nedokázala bez pevného odhodlania a neochvejnej viery. Pre celý svet sa jej príbeh stal mementom a inšpiráciou, že sa netreba nikdy vzdávať.

Sledujte v stredu 22. 7. o 19:15 | v sobotu 25. 7. o 16:05 | na FilmBox HD.

 

Ako porodiť a nezblázniť sa

Originálna romantická komédia, ktorá sleduje vzťah štyroch párov a to, ako prežívajú vzrušenie, humor aj pálenie záhy pri príprave na najväčšiu životnú cestu – rodičovstvo. Vydarená snímka je adaptáciou knižného bestselleru, ktorý sa doslova stal bibliou tehotenstva. V hlavných úlohách sa môžete tešiť na herecké esa ako Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Dennis Quaid či Chris Rock.

Sledujte v utorok 28. 7. o 21:00 na FilmBox Premium.

 

Boh masakru

Dve deti sa škaredo pobijú na ihrisku. Rodičia „obete” pozvali na návštevu rodičov „útočníka“, aby všetko v kľude vyriešili. Priateľské žartíky sprvu vysoko civilizovaných ľudí sa postupne menia v masaker, ktorému nikto z nich neunikne. Príbeh ukazuje, že pod pozlátkom politickej korektnosti sa ukrýva mnoho krutosti. Drámu s prvkami čiernej komédie natočil Roman Polanski, v hlavných úlohách žiaria Kate Winslet a Jodie Foster.
 
Sledujte v stredu 29. 7. o 22:35 na FilmBox Premium.
 
 
Želáme vám ešte viac filmovej zábavy!
CTA IMAGE
Užite si zábavu s množstvom slovenských a zahraničných kanálov za super ceny.
Zistite viac o produkte

Funkcie digitálnej televízie

Funkcie digitálnej televízie

Pozerajte čo chcete a kedy chcete. Spoznajte funkcie digitálnej TV od SWAN MULTIMEDIA a staňte sa pánmi domácej zábavy.

Viac informácií

Vysokorýchlostný internet

Funkcie digitálnej televízie

Superrýchly internet u Vás doma. Stiahnite si film v HD rozlíšení za pár minút, surfujte rýchlosťou svetla, nestarajte sa o dátové limity.

Viac informácií

Speedmeter

Funkcie digitálnej televízie

Aký rýchly je Váš internet? Odmerajte si aktuálnu rýchlosť Vášho internetového pripojenia (upload/download) pomocou Speedmetra.

Viac informácií